Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Координатор КВП Микола Коханівський закликає не йти з Майдану

Kohanivskij

Такий заклик Микола Коханівський зробив на своїй сторінці у Фейсбук.
Наводимо текст повністю:


Друзі, вчора Революційний комітет Майдану організував на Майдані толоку, позаяк вважаємо, що Майдан не має права розходитись, бо практично жодне завдання, яке ставила перед собою Революція Гідності, не виконане.

Люстрації немає, політв’язні ніби на свободі, але всі на гачку - реабілітація соботується, політичні вбивства та політрепресії вже нової влади продовжуються, ніхто з корупціонерів, ментів, беркутів не покараний - навпаки, вони зростають у званнях.

Отже: "новій владі" вже не потрібен Майдан і вони роблять все, щоб Майдан розійшовся, провокують, як у випадку з Орестом (стрільба біля Європейської площі), напад на готель "Козацький", де мешкали активісти "Патріоту України". Обмежують (а часом і зовсім обрізають) підвіз води, харчів, дров на Майдан, гальмують вивоз біотуалетів, все робиться, щоби створити негативну "картинку" для ЗМІ.

Нам зрозуміло, що Майдан має свої проблеми, як сказав А. Македонський, "...якщо військо не воює, воно розкладається". Але попри всі труднощі Майдан має стояти і не розходитись принаймні до 25 травня. Тому була створена громадська ініціатива Ревком Майдану.

Перше, ми нікого не очолюємо, ми вирішили робити те, що можемо. Відповідно, почали з наведення елементарного порядку, вчора зробили толоку, звісно, не змогли все прибрати за один день, тому будемо продовжувати подібні заходи.

Друге, ми не розбираємо барикади, хоча вчора ми розібрали найбільш засмічену барикаду (антисанітарія там зашкалювала) біля стели, натомість привезли хлопцям 4 ЗІЛи піску й мішки, патріоти-самооборонці збудують нову за всіма правилами "фортифікаційного мистецтва". Тобто, вся ця наша робота направлена на те, щоби в чистоті та порядку зустріти Великдень, щоби не кричали різноманітні вороги, що Майдан - збіговисько маргіналів й безхатченків.

Друзі, поки Майдан стоїть, у нас є важелі впливати на владу, я це бачу у всьому, бо працюю як громадський діяч у двох Комітетах ВР і кругом відбувається саботаж, всі постійно брешуть, тільки Майдан цих чинуш ще стримує.

Революція Гідності має перерости в Революцію Справедливості, програма мінімум якої - люстрація, жорсткі покарання винних у вбивствах, корупції, бєспредєлі, політрепресіях, здачі Криму, перевибори ВР, заборона КПУ та Партії Регіонів.

Мій заклик простий: українці, не йдіть з Майдану! Борня Триває!
Tags: коханівський, майдан
Subscribe

 • МАК450

  А мені прибули МАК450! МАК - це метафорично-асоціативні карти, а 450 - це 4.5.0 :) Це такі штуки, розроблені психологами на основі чисельних…

 • Мій цьогорічний день захисників і захисниць

  Ось такі квіти мені подарували на свято. Деякі з ефірів і записів, які в мене були (залишу тут для пам'яті): Дуже хороший сюжет про мене на…

 • "Країна жіночого роду". Рецензія на книгу

  Дочитала щойно дуже круту книгу - "Країна жіночого роду", упорядником якої є Вахтанг Кіпіані. У ній зібрані 26 розповідей про жінок, дотичних до…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments