Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Сашко Білий :(

Muzychko
Фото зі сторінки Правого Сектору вконтакті

Я не знала Олександра Музичка близько, тому про нього як про людину не писатиму. Безперечно, він умів шокувати громадськість, але якщо дивитися на його вчинки не через фільтр російської пропаганди - нічого особливо страшного він не робив. Навпаки, досить-таки непогано наводив лад на рідній Рівненщині.
Так, він іноді поводився брутально. Але він нікого не вбив, нічого не спалив, і таке інше. Якогось монстра з нього зробили кремлівці, а їх якщо послухати - то Яценюк бандит, а Кличко радикальний націоналіст, і обоє вони здобули владу шляхом військового перевороту, захопивши за допомогою бойовиків органи державного управління.

Отже, я зараз не про Білого. Я про його убивство.
Всю ніч і половину наступного дня у ЗМІ повідомлялося, в тому числі з посиланням на прес-службу місцевої міліції, що Музичка вбили невідомі. Всі нормальні люди думали на російських кілерів, бо думати на Авакова не хотілося. Сьогодні вдень це убивство взяло на себе МВС.

Все більше інформації про те, що це було не затримання, а саме умисне убивство, що Сашка вбивали, коли він був поранений і закутий у наручники.
Як це називається?
Так, він ходив зі зброєю (зареєстрованою, до речі) - а що він мав робити, якщо в Росії було віддано наказ про його арешт або знищення, а наша рідна міліція не тільки не захистила, а допомогла їм у цьому?

Мало не всі лаяли Луценка, коли він був міністром МВС - але Луценко не віддавав накази вбивати людей.

Мені здається, що панове, які зараз керують нашою державою, не розуміють деяких простих речей. По-перше, будь-хто, і я в тому числі, хто займався правозахистом, знає, як менти і прокурори фабрикували справи, як у судах, не червоніючи і не опускаючи очей, казали на біле чорне і ламали людські долі, і управи на них не було НІДЕ, тому що вся система покривала їхні злочини. Те, що розлючений народ в процесі революції не рвав і не палив їх живцем - це їм ще сильно усім пощастило.
Це все треба розуміти. І Аваков, замість порушувати карну справу проти Музичка за те, що він всього лише потягав прокурора за краватку, мав сказати із посмішкою: "Так, погарячкував наш Сашко. Забув, що революція вже скінчилася. Я особисто поговорю з ним і попрошу більше так не робити". І все.

По-друге, якщо станеться так, що ворог окупує Київ - а цей сценарій все ще лишається можливим - на Західній Україні має існувати потужна повстанська база, звідки робитимуться вилазки на окуповані території. Сьогодні покидьки, які чомусь називаються українською міліцією, власноруч знищили її лідера і керівника.

По-третє, Білий - не звичайна людина, яку підозрюють у скоєнні певного злочину і через це намагаються затримати. Щодо таких, як він, повинно прийматись не юридичне, а політичне рішення. Простіше кажучи, якщо наслідком арешту чи вбивства певної людини може стати громадянська війна і окупація держави - з цією людиною потрібно домовлятись, а не саджати чи вбивати. Інтереси держави мають бути понад усе, і особливо зараз.

Якщо Аваков віддав наказ вбити Сашка, то це двічі злочин - як убивство і як державна зрада. Якщо побратими Сашка почнуть мститися - Путін розцінить це як привід для спроби захопити Україну аж по Київ. І харизматичного повстанського ватажка, здатного об’єднати людей для опору, теж уже не буде.
І навіть якщо побратими Білого поставлять державний інтерес України вище за обов’язок помститися, навіть якщо на його місце прийдуть нові лідери - все одно, в Росії вже радіють, що майданівці, революціонери почали мочити один одного. Через вбивство Білого ми всі з вами зараз, шановні, в лайні по вуха.

Якщо ж Аваков не віддавав такого наказу, а його підставили підлеглі - він має негайно вибачитись і покарати винних. Інакше вважатиметься, що це був його наказ.

Нехай згадає про долю Януковича - є багато інформації про те, що це не він віддав наказ побити студентів 30 листопада, що його підставили зеки калібром поменше. Але наступного дня, після того, як Янукович не вибачився перед студентами і не віддав винних під суд (зроби він це - мав би шанси лишитися на другий термін), він сам став винним у цьому. І отримав Майдан. І довічне, в кращому для нього разі, вигнання.

Пане Аваков, у вас ще є кілька годин для того, щоб вчинити правильно.


P.S. Прощання з Олександром Музичком відбудеться 26 березня з 10:00 по 12:00 годину в приміщенні Рівненського Драмтеатру. Після цього відбудеться піша хода до Свято-Покровського собору, де о 12:30 відбудеться панахида, яку проведе архиєпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

Поховають Олександра Музичка на кладовищі “Молодіжне”, неподалік із могилами героїв Небесної сотні.
Про це повідомили з прес-центру Правого Сектору Рівненщини.
Tags: r.i.p, правий сектор, уна-унсо
Subscribe

 • Сьогоднішній день - історична віха

  Сьогодні великий день. Не тому, що були прийняті конкретні антикомуністичні закони і визнані - нарешті, на 24-му році незалежності! - ті, хто воювали…

 • И причем здесь Майдан?

  ДО ЧОГО ТУТ МАЙДАН? (В КОНЦЕ БУДЕТ ТО ЖЕ САМОЕ ПО-РУССКИ) Простий аргумент для тих опонентів, які ще не розучилися мислити, але чомусь…

 • Про підсумки переговорів у Мінську

  Почнемо з позитиву: принаймні на цих перемовинах Президент України не зрадив свою державу - не підписав того, що від нього вимагали підписати всі…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 148 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

 • Сьогоднішній день - історична віха

  Сьогодні великий день. Не тому, що були прийняті конкретні антикомуністичні закони і визнані - нарешті, на 24-му році незалежності! - ті, хто воювали…

 • И причем здесь Майдан?

  ДО ЧОГО ТУТ МАЙДАН? (В КОНЦЕ БУДЕТ ТО ЖЕ САМОЕ ПО-РУССКИ) Простий аргумент для тих опонентів, які ще не розучилися мислити, але чомусь…

 • Про підсумки переговорів у Мінську

  Почнемо з позитиву: принаймні на цих перемовинах Президент України не зрадив свою державу - не підписав того, що від нього вимагали підписати всі…