?

Log in

No account? Create an account
жовтень 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
На Покрову-2006

Сашко Білий :(

Posted on 2014.03.25 at 20:13
Tags: , ,
Muzychko
Фото зі сторінки Правого Сектору вконтакті

Я не знала Олександра Музичка близько, тому про нього як про людину не писатиму. Безперечно, він умів шокувати громадськість, але якщо дивитися на його вчинки не через фільтр російської пропаганди - нічого особливо страшного він не робив. Навпаки, досить-таки непогано наводив лад на рідній Рівненщині.
Так, він іноді поводився брутально. Але він нікого не вбив, нічого не спалив, і таке інше. Якогось монстра з нього зробили кремлівці, а їх якщо послухати - то Яценюк бандит, а Кличко радикальний націоналіст, і обоє вони здобули владу шляхом військового перевороту, захопивши за допомогою бойовиків органи державного управління.

Отже, я зараз не про Білого. Я про його убивство.
Всю ніч і половину наступного дня у ЗМІ повідомлялося, в тому числі з посиланням на прес-службу місцевої міліції, що Музичка вбили невідомі. Всі нормальні люди думали на російських кілерів, бо думати на Авакова не хотілося. Сьогодні вдень це убивство взяло на себе МВС.

Все більше інформації про те, що це було не затримання, а саме умисне убивство, що Сашка вбивали, коли він був поранений і закутий у наручники.
Як це називається?
Так, він ходив зі зброєю (зареєстрованою, до речі) - а що він мав робити, якщо в Росії було віддано наказ про його арешт або знищення, а наша рідна міліція не тільки не захистила, а допомогла їм у цьому?

Мало не всі лаяли Луценка, коли він був міністром МВС - але Луценко не віддавав накази вбивати людей.

Мені здається, що панове, які зараз керують нашою державою, не розуміють деяких простих речей. По-перше, будь-хто, і я в тому числі, хто займався правозахистом, знає, як менти і прокурори фабрикували справи, як у судах, не червоніючи і не опускаючи очей, казали на біле чорне і ламали людські долі, і управи на них не було НІДЕ, тому що вся система покривала їхні злочини. Те, що розлючений народ в процесі революції не рвав і не палив їх живцем - це їм ще сильно усім пощастило.
Це все треба розуміти. І Аваков, замість порушувати карну справу проти Музичка за те, що він всього лише потягав прокурора за краватку, мав сказати із посмішкою: "Так, погарячкував наш Сашко. Забув, що революція вже скінчилася. Я особисто поговорю з ним і попрошу більше так не робити". І все.

По-друге, якщо станеться так, що ворог окупує Київ - а цей сценарій все ще лишається можливим - на Західній Україні має існувати потужна повстанська база, звідки робитимуться вилазки на окуповані території. Сьогодні покидьки, які чомусь називаються українською міліцією, власноруч знищили її лідера і керівника.

По-третє, Білий - не звичайна людина, яку підозрюють у скоєнні певного злочину і через це намагаються затримати. Щодо таких, як він, повинно прийматись не юридичне, а політичне рішення. Простіше кажучи, якщо наслідком арешту чи вбивства певної людини може стати громадянська війна і окупація держави - з цією людиною потрібно домовлятись, а не саджати чи вбивати. Інтереси держави мають бути понад усе, і особливо зараз.

Якщо Аваков віддав наказ вбити Сашка, то це двічі злочин - як убивство і як державна зрада. Якщо побратими Сашка почнуть мститися - Путін розцінить це як привід для спроби захопити Україну аж по Київ. І харизматичного повстанського ватажка, здатного об’єднати людей для опору, теж уже не буде.
І навіть якщо побратими Білого поставлять державний інтерес України вище за обов’язок помститися, навіть якщо на його місце прийдуть нові лідери - все одно, в Росії вже радіють, що майданівці, революціонери почали мочити один одного. Через вбивство Білого ми всі з вами зараз, шановні, в лайні по вуха.

Якщо ж Аваков не віддавав такого наказу, а його підставили підлеглі - він має негайно вибачитись і покарати винних. Інакше вважатиметься, що це був його наказ.

Нехай згадає про долю Януковича - є багато інформації про те, що це не він віддав наказ побити студентів 30 листопада, що його підставили зеки калібром поменше. Але наступного дня, після того, як Янукович не вибачився перед студентами і не віддав винних під суд (зроби він це - мав би шанси лишитися на другий термін), він сам став винним у цьому. І отримав Майдан. І довічне, в кращому для нього разі, вигнання.

Пане Аваков, у вас ще є кілька годин для того, щоб вчинити правильно.


P.S. Прощання з Олександром Музичком відбудеться 26 березня з 10:00 по 12:00 годину в приміщенні Рівненського Драмтеатру. Після цього відбудеться піша хода до Свято-Покровського собору, де о 12:30 відбудеться панахида, яку проведе архиєпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

Поховають Олександра Музичка на кладовищі “Молодіжне”, неподалік із могилами героїв Небесної сотні.
Про це повідомили з прес-центру Правого Сектору Рівненщини.

Comments:


Сторінка 1 з 5
<<[1] [2] [3] [4] [5] >>
killer_banderov
killer_banderov at 2014-03-25 18:21 (UTC) (Посилання)
По предварительным данным майдан будут сегодня-завтра зачищать от соратников Сашка и правого сектора.
Medved Preved
Medved Preved at 2014-03-25 21:29 (UTC) (Посилання)

Кругова порука бандитів при владі

Як не крути, але Сашко нехай і в своїй своєрідній манері, але таки наводив порядок.

А що значить в цій державі навести порядок - це значить перекрити кисень паразитами, без того ніяк!!!

Але ж паразити не хочуть покидати насиджені місця, втрачати фінансові потоки, вони не можуть змиритися, що не зможуть будувати заміські вілли і утримувати по 10коханок, тому для них є тільки один вихід - знищити тих хто наводить порядок.

Подивіться - всюди всі держструктури: мінти, прокуратура, податкова, перевіряючі органи, суди, то все завязано на кримінал. То все є кримінал і паразити. Нічого ж у владі на місцях по революції не змінилося - ті самі прокурори є кентами з тими, кого вони мали б контролювати, вони разом банячать та їбуть тих самих прастітуток з тими самими районними начальниками, з тими самими суддями і з тими самими чиновниками з "перевіряючих органів" - все як було кругова порука, так і лишилося - ворон воронові око не виклює.

І коли синок якогось голови РДА їде п"яний і вбиває людину, то прокурори і судді його разом відмазують, бо ж вони все одна мафія, в них "нормальні людські стосунки" - вони разом крутять свої темні оборудки, разом грабують народ, разом деребанять земельку і підприємства, разом нищать конкуретнів, і один про іншого знає, хто скільки накрав, а на вкрадені гроші будують палаци і купують машинки для своїх виродків-мажорчиків, щоб ті п"яні їздили по дорогах України і убивали людей. І щоразу, коли оці держчиновники провернули чергову кримінальну оборудку - разом святкують це, "обмивають" нові багатства, разом бухають з прастітутками по саунах.

По суті, доки не переламати оцю схему, доки не зробити неможливим отаке кругове прикриття влади, то в державі нічого не зміниться!!! Будуть тільки міняти Ландиків на Лозинських і навпаки.


====
Думаєте кримінальні 90ті минули? Нічого подібного. Раніше, щоб знищити бізнес конкурента, то до нього присилали хлопців з битами, а тепер присилають перевіряючі органи - пожежники, санстанція, податкова, і вони всі завжди знайдуть до чого доколупатися, бо в нашій державі стільки законодавчого регуляторного лайна, що неможливо здійснювати ніяку діяльність не порушивши якийсь наказ, постанову, розпорядження і тп. Всякі "комісії" можуть легко знищити бізнес просто відібравши ліцензію.

Сашко Білий не вписувався в цю схему, бо він діяв так, як йому вказувала совість, а не "накази, постанови, розпорядження" і тп. І він мав в носі пожежників, санстанцію, податкову, тому його можна було зупинили тільки методами 90х років - просто фізично знищити.

===

У нас в державі всюди ті самі схеми, що і в 90х роках, тільки тепер їх узаконили - раніше люди відстьогували хлопцям з битами, а тепер перевіряючим і контролюючим органам, митниці і тд. Хто заплатить, того оглядають за спрощеною процедурою, хто не заплатить, того шманають по повній. Затримують вантажі "для перевірки"- товар псується, але все в рамках закону.

Або техніку чи обладнання коли вилучають - тримають її "проводять слідчі дії" місяцями, а робота стоїть, і навіть коли нічого не знайшли, то все одно збитки ніхто не компенсує, бо ж формально діяли в рамках закону (до прикладу подивіться як вилучають сервери в Інтернет компаній і як не повертають).
І вроді би нікого не побили битками, але ефект той самий - всі справно відстьогують контролючим і перевіряючим.

Треба негайно забрати в "контролюючих і перевіряючих" їхні драконівські повноваження блокувати бізнес, бо насправді Україна є бандитська держава, де закони складено бандитами для бандитів для того, щоб було легше віджимати гроші в рамках закону.

Саме наше гниле законодавство дозволяє всяким чиновничкам та "комісіям" видавати підзаконні акти, накази, розпорядження і таким чином ставити людям палки в колеса. Формально ніби все законно, але по факту, якщо виконувати все так, як зараз прописано в нашому "правовому полі" то вся робота зупиниться.

Всі, хто каже, що в нас хороше законодавство - брешуть.
Якщо оті всі комісії, контролюючі і перевіряючі органи мають такі повноваження, що можуть творити таке, значить в нас хрінове законодавство, а всі, що кажуть, що воно є хороше - брешуть.Edited at 2014-03-25 21:31 (UTC)
Мойдодыр Чуковский

Рекетиру - рекетирове

Вбили, та мать його в йоб.
У нас на Doom-басі, Сашко Білий був ледве не єдиною червоною ганчіркою для манюпасів.
killer_banderov
killer_banderov at 2014-03-25 18:30 (UTC) (Посилання)

Re: Рекетиру - рекетирове

Мне кажется он настолько погряз в грехах,что искал свою смерть.
Peter Silberman
Peter Silberman at 2014-03-25 18:28 (UTC) (Посилання)
Аваков уже высказался - это не самоуправство подчиненных. Будут бороться с незаконными вооруженными формированиями.

(Deleted comment)
lastvepryk
lastvepryk at 2014-03-25 18:28 (UTC) (Посилання)
Послано сигнал що не варто бикувати з автоматами по Україні. Та чи вірно посланий? Перестарались виконавці? Форсмажор?
Додається ще одне запитання до тисяч інших народжених за часів революції.
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
Елена
rusistka at 2014-03-25 18:30 (UTC) (Посилання)
Почему Музычко убили в годовщину убийства Ющинского?
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2014-03-25 18:31 (UTC) (Посилання)
Я вважаю, що це випадковий збіг.
rambo_keyboard at 2014-03-25 18:33 (UTC) (Посилання)
так, навіть після того що сталось "вони" нічого не усвідомили і продовжують старе. час прийде і ліхтарів на всіх вистачить.
killer_banderov
killer_banderov at 2014-03-25 18:39 (UTC) (Посилання)
“В центре Киева неизвестными был избит до смерти активист Майдана 21-летний Тимофей Стеблий. Парня избили бейсбольными битами люди в камуфляжной форме и с масками на лице. Произошло убийство прямо у баррикад. Показательно и цинично”,
Сергей
sernep at 2014-03-25 18:36 (UTC) (Посилання)

він ходив зі зброєю (зареєстрованою, до речі)

"Калаш", с которым заявился в облраду, тоже был зарегистрирован?
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2014-03-25 18:39 (UTC) (Посилання)

Re: він ходив зі зброєю (зареєстрованою, до речі)

Так, звісно. Без жартів - він був зареєстрований.
Mario Mario
Mario Mario at 2014-03-25 18:43 (UTC) (Посилання)

Олена Білозерська: Знаю, як треба!

Вбивство людини без суду це тяжкий злочин. Аваков повинен з нього відповісти.
Eвceй Бeльмecoв
bell_mess at 2014-03-25 18:43 (UTC) (Посилання)
Загинула людина, людина щира й завзята. Земля пухом.

Але пробачте, Олено, не можу погодитись з вашою оцінкою. Поясніть мені: що то за "наведення порядку" з автоматом на сесії облради? Що за "наведення ладу", тягаючи прокурорського за краватку? Що ж, ніщо мен не заважає ухопити кулемета, оголосити себе народним месником і розпочати "наведення революційного порядку" на території раону, а якщо гукнути хлопців - то й області. Оголошу себе яким-небудь "Чорним месником" і гей-гей! Я в Абхазії бував, знаю, що таке "абрек"...

Чому волинський "Правий сектор" пішов до прикордонників і встав до їх лав: бо значна кількість прикордоників поїхала на схід, а закарпатський ПС вирішив поохороняти маєток Медведчука? А з Закарпаття прикордонників на схід поїхало не менше!

Ніхто не каже, що не треба переслідувати хабарників та агентів режиму. Але це треба робити, по-першп, законно, а по-друге з максимальним залученням громадськості. Люди не дурні, розберуться.

Це зараз саме найлегше: вирядитись у камуфляж, узяти до рук зброю та залякувати обивателя. Для цього ані великого розуму, ані надзусиль не треба.

А вийти в дозор на кордон, та не одного разу, а на місяці - це вже важко. Піти до Національної Гвардії ще важсче, бо це справжня служба.

І головне. Треба розуміти, що розпалення "ррреволюційного полум’я" не тільки дає козирів росіоцькій пропаганді. Ні, по-перше, воно грає на руку сепаратистам сходу, а найголовніше може привести до втрати підтримки світу.
Recidivo Djugosralin
Recidivo Djugosralin at 2014-03-25 18:52 (UTC) (Посилання)
А наскільки Ви поінформовані про діяльність рівненського проводу "Правого сектора"? Нінаскільки! Отож нема чого (гавкати) висловлювати нічим не обґрунтовані твердження.
LiveJournal
livejournal at 2014-03-25 18:46 (UTC) (Посилання)

Сашко Білий :(

Користувач fkcx_half посилається на ваш запис з Сашко Білий :( пишучи: [...] Оригинал взят у в Сашко Білий :( [...]
Recidivo Djugosralin
Recidivo Djugosralin at 2014-03-25 18:48 (UTC) (Посилання)

матьківщина

Олійник, Портнов, Писаренко...Аваков...Юліє Володимирівно, воно воня...Є! Клопіт буде ВЕЛИЧЕЗНИЙ вибірний. Леді "Ю" од такого може й карк вламати. Замість знешкодити тандем Допа&Гепа пахолок Аваков нищить УНА/УНСО?! Є забагато питань до "матьківщини" аби вони ще маячили на політичнім небокраї. Так вважаю!
Recidivo Djugosralin
Recidivo Djugosralin at 2014-03-25 18:58 (UTC) (Посилання)

Druzi.org.ua

Скористаюся нагодою прорекламувати альтернативну українську соціальну мережу (дивись заголовок) Ще сира й багів вистача, але альтернативна! Єднаймося, браття!
Дима Ма
Дима Ма at 2014-03-25 19:10 (UTC) (Посилання)
Весь погляд на події через рожеві окуляри! не був він однозначною фігурою і далеко не всі були вид нього в захваті. А ставити його на чолі можливого повстанського руху це вже відвертий перебор!!!! Навіть підчас активних подій організацію захисту Рівного тяжко було назвати нормальною, все трималося на бажанні кожного а не на загальній організації. А стосовно зброї це взагалі на голову не лізе - простіше і безпечніше мати пістолет, а не автомат. І це в місті де взагалі всі повально підтримують те саме що і ти!!! Для чого відверта биковатість - щоб усілякі дурні так само хваталися за зброю???? Так це все не виправдовує вбивства, але і його вбивство не виправдовує занадто рожевих поглядів на дійсність!
micklecat
micklecat at 2014-03-25 19:18 (UTC) (Посилання)
Читаючи між рядків статті, які писала про нього наша преса, приходиш до висновку - він просто став на дорозі ментам, які кришували місцевий бізнес. Адже він трусив "бізнесменів", яких до нього трусили менти. Тільки менти трусили мафії в кишеню, а він - на потреби правого руху. З огляду на те, хто був об'єктами його наїздів та на цілі, які він ставив, всі його методи є цілком виправданими. Хоча саме його методи викликали обурення недостатньо думаючих громадян. І саме його методами лякало глядачів путінське телебачення.
На мою думку, його діяльність була правильною, але несвоєчасною. Так діяти і можна і потрібно, коли взято владу. Коли маєш підтримку влади і коли ти сам влада, коли диктатура націоналізму викорінює зло. А зараз... ні, зараз така діяльність могла призвести тільки до трагічних наслідків, що і трапилося. Вічна пам'ять солдату і патріоту.
Recidivo Djugosralin
Recidivo Djugosralin at 2014-03-25 19:18 (UTC) (Посилання)

Їмняна брехня родить сумнів

- Убито Сашка Білого...невідомими на трьох мікробусах...відкрито карне провадження...ЦЕ - спецоперація!!!..."спецоператори" покинули забитого валятися на узбіччі!!! ЦЕ = СМЕРДИТЬ. І Юля відповідатиме на виборах разом із "матьківщиною".
Previous Entry  Next Entry