Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Аміна Окуєва: "Адам Осмаєв має бути звільнений як політв’язень режиму Януковича"

IMG_6738

Аміна Окуєва, дружина ув’язненого в Одесі Адама Осмаєва, якого звинувачують у підготовці замаху на Путіна, вважає, що справа проти її чоловіка була повністю сфабрикована спецслужбами тандему Путін-Янукович, що Адам Осмаєв постраждав через те, що був ворогом колишнього режиму, і нині, після перемоги Майдану, має бути звільнений як політв’язень. У разі свого звільнення Осмаєв збирається захищати Україну від зовнішнього агресора, якщо треба буде - зі зброєю в руках.

Сама Аміна Окуєва, хірург за професією, з грудня минулого року виконувала на Майдані обов’язки лікаря. За сумісництвом вона є бійцем Афганської сотні самооборони. На прес-конференцію прийшла в однострої і розвантажці, яку носить щодня. Аміна теж готується захищати Україну. До речі, вона громадянка України, одеситка, на Майдані перейшла на українську у щоденному спілкуванні. Щоправда, під час прес-конференції вона говорила російською - мабуть, перед камерами, коли хвилюєшся, їй ще важко говорити державною.

Учасники Майдану склали звернення до в.о. Президента Турчинова і голови СБУ Наливайченка про визнання Осмаєва політв’язнем. Зараз вони збирають під ним підписи.

Особисто я теж вважаю, що Адам Осмаєв є політв’язнем і справа його сфабрикована. Бо, перепрошую, два чеченці і один росіянин з Казахстану, які, сидячи на кухні в Одесі, роблять саморобну бомбу, щоб підірвати нею Путіна - це маячня. Це просто додаткові зірочки комусь на погони.

Також під час прес-конференції Аміна Окуєва розповідає про обставини справи, відповідає на популярне питання останніх часів - про ставлення і відношення до Доку Умарова, тощо.

Відео прес-конференції:Перші півтори хвилини жахлива якість, далі нормально.

IMG_6710

IMG_6724

IMG_6746

IMG_6748

IMG_6749
Tags: політв’язні, прес-конференція
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 17 comments