Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Звернення Олександра Музичка. Переклад російськоюПару днів тому Олександр Музичко, він же Сашко Білий, опублікував відеозвернення, в якому пояснює причини відомого інциденту з прокурором, який журналісти зняли на відео, а Інтернет (переважно російський) широко розтиражував. На тому відео Сашко матюкає прокурора, хапає його за краватку і дає ляща.

Те, що пояснює у цьому зверненні Музичко - він каже для українців, і не просто для українців, а для патріотів - для тих людей, яких кілька брутальних інцидентів за участі Білого могли відштовхнути від Майдану, від революції, від Правого Сектору etc. Дуже прості і правильні речі каже, між іншим.

Знаю, що росіянам цього не зрозуміти. Для більшості з них представник влади (в даному разі, в особі прокурора) апріорі є недоторканним. Але все ж таки, враховуючи те, що основна критика Білого все-таки лунає з російськомовного сегменту, вирішила перекласти звернення російською і накласти російські субтитри. Гадаю, українцям ці субтитри теж трохи допоможуть, бо на відео не всі слова добре чути.

Заодно трохи прибрала тремтіння камери і додала деякі пояснюючі моменти. Прошу до перегляду.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 93 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →