Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Лідер Правого Сектору Дмитро Ярош іде у президенти і обіцяє не віддати КримДмитро Ярош балотуватиметься в президенти, а Правий Сектор стає політичною силою. Про це Д.Ярош повідомив під час прес-конференції 8 березня.

Він був у костюмі, з новою дуже короткою зачіскою, схожий більше на політика, ніж на польового командира - але від нього так само віяло небезпекою, з вражаючою кількістю охорони - бо є інформація про те, що з Росії виїхала група "спеців" із завданням ліквідувати саме Дмитра Яроша.

Він зачитав коротку заяву щодо ставлення Правого Сектору до нинішньої політичної і військової ситуації і відповів на багато запитань журналістів. Зокрема, розповів про фінансування Правого сектору, про його ставлення до мовного питання (суть: розмовляйте вдома і на роботі тією мовою, якою вам зручніше, але державна мова має бути одна), до етнічних неукраїнців (побратимське до побратимів, нейтральне до нейтральних, вороже до ворогів) тощо, і запевнив, що Правий Сектор не має нічого спільного з нацизмом і фашизмом.

Також він сказав, що на Майдані ПС взагалі був мало не найбільш поміркованою структурою, а силові дії почав, бо склалася така ситуація, коли необхідно було реалізувати право народу на повстання.

У виборах київського міського голови Правий Сектор участі не братиме, він підтримає когось із команди Майдану, хто балотуватиметься на цю посаду. Але представники ПС візьмуть участь у виборах до Київської міської ради.

На питання, чи поїдуть бійці Правого Сектору до Криму, Дмитро Ярош відповів, що загони Правого Сектору повністю координують свої дії з РНБО і діятимуть у повному підпорядкуванні державних інституцій. Весь мобілізаційний знаходяться зараз у місцях постійної дислокації. Водночас він підтвердив свою обіцянку, яку не раз вже висловлював: "Крим не віддамо!".
Tags: правий сектор, прес-конференція, ярош
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 73 comments