Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Родини “довічників” пікетували Верховну раду України

IMG_1304

28 лютого, в останній день зими, під стіни Верховної Ради України із різних куточків України приїхали родичі засуджених до довічного терміну покарання. Про це повідомляє Інформаційне агентство “Поряд з вами”.

Багато з цих справ відомі, при незалежному вивченні викликали сумнів, тому становилися сюжетами журналістських розслідувань. Зокрема, справа Олександра Рафальського, якого працівники слідчо-оперативної групи багато діб катували, знущалися і доводили його фізичний стан до максимального виснаження, максимального пригнічення і моральних страждань. Це й Володимир Панасенко, Максим Орлов та й багато інших українців відбувають вищу міру покарання за сумнівними вироками.

Рідні ув’язнених оприлюднили відкритий лист-звернення, скерований до народних депутатів України.

Публічне звернення

Ми громадяни України повністю усвідомлюємо свої вимоги і наполягаємо на їх виконанні.

Верховна Рада своїм рішенням звільнила Павліченків, Запорожця, та інших політв’язнів. Батько Павліченко був засуджений до довічного терміну позбавлення волі, вирок набрав законної сили.

Десятки людей, родичів ув’язнених, що засуджені на довічний термін, з усієї країни їдуть під Верховну Раду вимагати щоб і їх рідних також звільнили, тому, що вони засуджені за сумнівними вироками.

Зрозуміло, що Верховна Рада не може перебирати на себе компетенцію суду і звільнити всіх засуджених, вироки відносно яких викликають розумний сумнів щодо справедливості, але може ухвалити Закон, який дозволить повернути процедуру перегляду справ Верховним судом в порядку виключного провадження. Інакше ці люди приречені останок свого життя провести у клітці.

Родичі засуджених мають переконливі аргументи, що справи сфабриковані а вироки надумані.

Олександр Рафальський:
http://www.youtube.com/watch?v=16Tr9-U2K88

Володимир Панасенко:
http://www.youtube.com/watch?v=fibTkM5vnmw

В Україні велика кількість людей незадоволена якістю судових рішень.

Ми вимагаємо від Верховної Ради України повернути Верховному суду України повноваження перегляду кримінальних справ в порядку виключного провадження.
Держава має навчитися виправляти судові помилки.


IMG_1300

IMG_1307

IMG_1302

IMG_1309

IMG_1298

IMG_1308

http://www.poryad.com/?p=22948
Tags: правозахист
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 5 comments