Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Похорон Росії"


Сьогодні, 13 серпня, під російським посольством відбулася акція з невеличкою штовханиною, яку організатори анонсували як «Похорон Росії». Звучало сміливо – може, вони вирішили, що занадто, і на труні, головній учасниці дійства, з’явився напис: «Кремлевская политика в Грузии».

А я написала б - "Московська імперія". А Росія, як одна з країн, хай буде...


Грузини трохи припізнилися, і перед посольством вишикувалась молодь з великою кількістю прапорів «Нашої України». Мені це не сподобалось. Друзі, то не партійна акція. Взяли б краще більше грузинських прапорів. Якщо в акції беруть участь різні патріотичні сили – звичайно, вони мають приходити зі своїми прапорами, розмаїття прапорів створює гарну картинку і показує, що акцію підтримує не одна-дві, а багато організацій. Але домінування однакових прапорів, на мою думку, створює хибне враження проплаченої акції.
Коли підтягнулися грузини, а також кілька людей з прапорами КУН і УНА-УНСО, неприємне відчуття майже зникло, виникло почуття солідарності.


«Я шукав могилу її,
Моє серце рвали жалі.
«Чи не тут ти є, - зітхаю я, -
Суліко, кохана моя?»
(пер.О.Ольжича)Підходи до посольства були обнесені стрічкою. Один з організаторів акції попередив міліціянтів, що пройде за стрічку, навіть якщо його розстріляють на місці.


Міліціонери таки спробували не пропустити труну на «територію посольства» (тобто за стрічку). Виникла серйозна штовханина. Труна впала, мєнти її відкрили.

Переконавшись, що бомби там нема, все одно спробували не пропустити. Але люди прорвалися і поставили труну перед входом до посольства.


Він таки прорвався до огорожі посольства і кричав на адресу загарбників слова, на які вони заслуговують.


З жалобними вінками до посольства не підпускали, і молодий чоловік, розмахнувшись, перекинув їх через огорожу.


«Са-карт-ве-ло!»

Ці дві жінки майже в істериці кричали гасла на підтримку Грузії і Саакашвілі, проклинали російську владу і всі народи, які проти неї не повстають. Виглядало трохи пафосно, але щиро, бо згодом, коли ніхто вже не бачив і не знімав, одна з цих жінок стояла сама, тихенько схлипувала і повторювала: «Сволочи…»

Tags: акції, війна, грузія, посольство рф, рф, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 28 comments