Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

12 лютого на вул. Грушевського відкрилася нова фотовиставка «Майдан. Людський фактор. Третя хвиля»

s140213-031


"Сьогодні я її побачив, - пише наш фотокореспондент, автор нижченаведених знімків. - Чудові роботи, якісна підбірка. Біля кожної другої роботи я стояв і заздрив авторам, що не зробив подібний знімок. Як фотограф - всім рекомендую!".

s140213-020

s140213-021

s140213-025

s140213-067

s140213-071

В мене ця фотовиставка викликала вчора таке ж саме почуття заздрощів, як і в нашого фотокора. Дивлячись на фото, одразу ж пригадувала, де була в той момент і чи могла б бодай теоретично відзняти щось подібне. Відповідь майже завжди була: ні. Подумалося, що кожен професійний фотограф, який у ці дні працював у "гарячих точках", зробив бодай одне Велике фото - яке стане обличчям Майдану, яке тиражуватиметься в фільмах і кліпах, та й на самому Майдані, яке, врешті-врешт, увійде в історію.

У мене таких фото з місця боїв нема. Десь мені не вистачило професіоналізму, десь - потужності фототехніки, а десь і сміливості забракло, бо я у ті два дні, на відміну від більшості фотокорів, не мала навіть звичайної каски, не кажучи вже про щось краще, і стрьомно було підлазити зовсім близько до "Беркуту", під кулі і шквал каміння.

Тим не менш, одне фото, яке стало обличчям і символом того, що відбулося під час київських протестів, зробила і я. Саме воно зроблено у мирний час, 17 грудня, взагалі майже випадково, без жодного ризику для життя і здоров’я, без жодних претензій на високохудожність - але розміщене воно зараз скрізь. Це дуже сумне фото.

IMG_1776
Tags: повстання, євромайдан
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 14 comments