Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про Держдеп, лазерне шоу і коктейлі Молотова

IMG_9814

Якось народний депутат Андрій Павловський познайомив мене з одним із своїх помічників і розповів принагідно, що той тривалий час перебував на підписці про невиїзд як "лазерний терорист": два роки тому вони разом з Павловським орендували номер у готелі "Козацький" і під час новорічного салюту за допомогою лазерного пристрою транслювали на стелу Незалежності напис "Юлі волю!".
Тепер, сміялися ми, цей напис, серед багатьох інших опозиційних гасел, транслюється на Майдані щовечора і щоночі - весь темний період доби.

Коли до мене востаннє вдиралися з обшуком, то запропонували добровільно видати інгредієнти для коктейлю Молотова, тобто бензин і машинне масло. У мене немає автівки, то й інгредієнтів не було, а то б довелося видавати :)
В результаті у мене вилучили усю комп’ютерну, фото- і відеотехніку, а за два дні тодішній голова МВС Могильов з трибуни Верховної Ради заявив, що нібито на вилучених у мене сайтах були знайдені інструкції, як готувати напалм.
Могильов тоді здавався мені втіленням мракобісся. Це ми тоді не знали, що вироблятиме Захарченко.

Але чого я про цю історію взагалі згадала - пару днів тому побачила на Майдані за периметром, неподалік від Макдональдсу, хлопчину у масці, з кишені якого стирчала характерна пляшка з ганчіркою вгорі.

Отак їм, мстиво подумала я, і стало мені тепло на душі.

Не пролюбити б тепер це усе...

Ми все ще сподіваємося на допомогу Заходу. І вони нам справді допомагають - коли збігаються інтереси. Але ж так буває не завжди. Ми мислимо націоналістично, патріотично, а вони - геополітично. Нам треба вигнати одного відомого проФФесора, визнаного спеціаліста із гасіння пожеж за допомогою бензину, бо трохи вже, перепрошую, дістав, і отримати нормальну українську владу. А їм треба не допустити посилення Росії за рахунок України. Для цього їх влаштує коаліційний уряд і заляканий, позбвлений більшості повноважень проФФесор, який сидітиме тихо і слухатиме, що йому розумні люди з Держдепу скажуть.

І от погоджуватись нам на такий варіант чи ні - це дуже велике питання.
Tags: євромайдан
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 26 comments