Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Український Дім вночі взято протестувальниками. На даху знайдені набої

vhid

Сьогодні, 26 січня, протестувальники приблизно о четвертій ранку вперше зайняли одну з урядових будівель – Український дім. Журналіст Інформаційного агентства “Поряд з вами” побував там о сьомій ранку. Скло при вході розтрощене, багато битого скла валяється на підлозі. Сходи та місце перед входом густо засипані піском.

Як повідомив заступник командира афганської сотні, при огляді будівлі було виявлено, що двері архівосховища музею міста на четвертому поверсі зламані. За даними охорони, сигналізація спрацювала об одинадцятій, а афганці увійшли в будинок приблизно о четвертій ночі. Про зламані двері був складений акт.

Також нам було повідомлено, що при обстежені даху були знайдені натоптані місця, та, ймовірно, три ліжки снайперів. Там же були знайдені набої.На дверцятах горища охоронці показали багато слідів від кульок – вірогідно, пневматичної зброї: “Бавилися-тренувалися”. Також на снігу, біля сходів на горище, лежали розкидані візитівки Федерації баскетболу.

Один з охоронців повідомив, що при обстеженні куполу слідів снайперів виявлено не було, але це зрозуміло, тому що купол підсвічується прожекторами.

При обстежені даху разом із журналістами, охоронці радили не підніматися у повний зріст. І дійсно, як з цього будинку, так і будинків за барикадами вся площа та вулиця Грушевського як на долоні.

Працівники Українського дому повідомили, що він має підземні комунікації, як старовинні, та і нові – виходи до Урядового будинку, Ради та Маріїнки.

Олекса Ярославцев,
ІА “Поряд з вами”

http://www.poryad.com/?p=22532

ФОТО:

ukr_6

ukr_5

ukr_4

cherdak
Tags: повстання, євромайдан
Subscribe

 • "На східному фронті"

  До вашої уваги - 3-й випуск програми UA:Перший "На східному фронті". Її ведучі Юрій Макаров та Євген Степаненко приїздили минулої зими до нас на…

 • "Укради меня у войны"

  Мій співслужбовець по #503_ОБМП, прапорщик Віктор Залевський, військовий за фахом і творча людина за покликанням, видав книжку власних віршів…

 • Sea Breeze-2019. American and ukrainian tactical medicine

  У рамках міжнародних навчань #SeaBreeze бійці #503_ОБМП "по-домашньому" обмінялися з американськими колегами досвідом з тактичної медицини та…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments