Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

За Грузію, проти агресії Кремля!Сьогодні, 11 серпня, біля посольства Російської Федерації, грузинські та українські патріоти провели акцію протесту проти агресії РФ щодо Грузії.


Серед учасників було багато змішаних українсько-грузинських родин з дітьми.
Люди тримали гасла: "Геть російських окупантів із Грузії!", "Стоп русскому фашизму! Россия, вон с Кавказа!", "Сьогодні Грузія - завтра Україна?"


В якості подарунку агресорам принесли опудало безголового "Кривавого ведмеда".


Промови, враховуючи обопільні почуття до агресора, лунали емоційні і щирі. Один з лідерів "Пори", Андрій Юсов, казав про те, що Україна і Грузія мають багато спільних позитивних рис, але є й один спільний негатив: один і той самий поганий сусід.

Політолог Роман Матузко з ОУН назвав Росію фашистською країною і порівняв політику західних країн з політикою умиротворення агресора - Гітлера.


Грузини, як громадяни України, так і громадяни Грузії, дякували нашій країні за підтримку. Найбільш темпераметно виступав Гоча Дадивадзе, який давно живе в Україні, має тут дружину і сина. Піднявши над головою іконку Георгія Переможця, він кричав, що Україна і Грузія ніколи не стануть на коліна перед Кремлем. Люди скандували: "Хай живе Грузія!" і "Хай живе Україна!" - то по-українськи, то по-грузинськи.


Ігор Мазур (Тополя), в камуфляжі, з нашивкою у вигляді грузинського прапору, закінчив промову грузинською здравицею, яку вивчив під час війни в Абхазії. Виступ Вахтанга Кіпіані, на жаль, не чула.Представники грузинських земляцтв та українських партій і громадських організацій підписали ноту протеста, яку передали до посольства РФ. Текст ноти:
"Військові дії Збройних Сил РФ порушують міжнародні угоди, а саме Резолюцію Генеральної Асамблеї ООН від 14.12.1974 р. Зважаючи на цей факт, ми розцінюємо дії Росії як акт агресії проти Республіки Грузія і вимагаємо:
1. Негайного припинення вогню і блокади території Грузії Збройними Силами РФ.
2. Виведення "миротворчого" контингенту Росії з території Південної Осетії і Абхазії.
3. Зважаючи на участь у військових операціях проти Грузії кораблів ЧФ РФ, базою дислокації яких є м.Севастополь, вимагаємо негайного виведення російського флоту з Криму".Текст ноти протесту з підписами


З посольства по ноту вийшов представник непредставницької зовнішності. Від журналістів він швидко утік. Під час передачі документу люди скандували "Россия, вон из Грузии!" и "Ок-ку-пан-ты!"

Знімаючи акцію, фотокори вилізли на парапет посольства РФ. Плитка під ногами хиталася. Може, то добрий знак? :).


Грузин у футболці "Дякую тобі, Боже, що я не москаль"


Українець у футболці "Дякуйте, москалі, що я не Бог!"

Грузини вирішили пікетувати посольство РФ безстроково, з першої до шостої щодня. Вважаю, це неправильно - адже щодня їх збиратиметься все менше, це закон. Аж поки не залишиться жменька, яку й фотографуватимуть для російських ЗМІ.

P.S. Вважаю, що зараз не менш доречно було б всім разом, великим натовпом правих, зробити акцію біля посольства Грузії. На підтримку. Адже Росію, яка не злякалась "повітряного мосту" з Америки, пікетом навряд чи налякаєш. От якби багатотисячні акції протесту у центрі Києва - це інша справа...
На мою думку, підтримати і надихнути грузинів зараз важливіше.

http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/80515.html
Tags: акції, війна, грузія, посольство рф, рф, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 102 comments