Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Урок тим, хто працює проти своєї держави

Будемо сподіватись, що сценарій такий.
Грузинські війська відступили з Цхінвалі, спровокувавши росіян увійти на територію власне Грузії. Цього міжнародна спільнота Росії не подарує. Будуть санкції. Втрутяться міжнародні посередники, і РФ, незважаючи на ганебну позицію Німеччини, більше не зможе бути "миротворцем".

Президент Ющенко дав уряду доручення надати грузинам гуманітарну допомогу. А український МЗС заявив, що в разі участі ЧФ у конфлікті кораблі не впустять назад до Севастополю.
"Гуманітарна допомога", мабуть, надавалася і раніше, бо з Горі пишуть, що грузинських військовослужбовців везуть на позиції в українських "Богданах". Нашими ракетами збивають російські бомбардувальники. У горах Грузії тренуються наші десантники. 60 спецназівців ГРУ, що намагалися перетнути грузинський кордон, загинули.

Чому ж Ющенко так відверто допомагає своєму кумові Саакашвілі, відклавши на певний час своє улюблене заняття - прикидатися вєтошью, тобто ганчіркою? :)

Тому що грузини, знищивши "столицю" Осетії, а свій райцентр Цхінвалі, дали урок тим, хто працює не на свою державу, а на чужоземну імперію, сподіваючись, що вона сильніша і краще відстоюватиме їхні інтереси. Тепер вони знатимуть, що якщо перейдуть межу, їх спочатку розбомблять дощенту. І лише потім Росія, можливо, "у відповідь" займе їхню територію своїми військами. На деякий час.
Ніхто не має сподіватися, що прикриється від бомби російським паспортом.

http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/80129.html
Tags: війна, грузія, росія, рф
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 163 comments