Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Мирний Майдан і Банкова 19 січня 2014 року (ФОТО)

IMG_7887

Цим постом закінчую серію "мирних" звітів. (Див. "Майдан 19 січня, вид згори" http://bilozerska.livejournal.com/800658.html). У наступному пості будуть фото і відео вуличних боїв.

Якщо коротко - настрій у людей був рішучий. Скандували "Ді-я-ти!". Вимагали дій сьогодні й негайно, і засвистували політиків, які не дали їм такого плану і не повели за собою. Вимагали обрати єдиного лідера революції.

Багато людей, особливо літні жінки, своїм зовнішнім виглядом знущалися з ідіотських януківських законів. У них на головах були каструлі, миски, друшляки, паперові ковпаки з написом "Каска" тощо. Бачила грузинів у національних головних уборах і написом "Велика шапка" :)

На Банковій до цього була акція - жінки приносили дитячі іграшки. Познімали трохи ці іграшки на тлі нерухомих, як манекени, ВВ-шників. Там все було спокійно. Люди були розгублені, бо не знали, що робити. Хіба що на розі Банкової та Інститутської трохи познущались з ДАІшника, який причепився до когось, а потім погрожував застосувати зброю. Його, зокрема, закидали дрібними грошима.

Цікаве почалося, коли ми почали пробиратися до Верховної Ради через силу-силенну кордонів, а потім звідти на Європейську...

Далі буде.Сотні самооборони створили коридор для вільного проходу людей через заповнений Майдан

Зловили ДАІшника

Кордони перед ВР та у Маріїнському паркуTags: євромайдан
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 39 comments