Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

З Новим роком! Трохи фоток з новорічного МайдануВсіх вітаю, всім бажаю - щастя, здоров’я, кохання, грошей, перемог - кожному своїх, а нам усім - нашу спільну перемогу над хамовладою! Щоб її просто вже не було і можна було нарешті відкласти убік нашу головну зброю - поганий віник і просто спокійно жити і працювати.
Головне - пам’ятаймо, що всі відомості про нас усіх вже давно зібрано, і якщо зараз ми її не дотиснемо, завтра вона нас пересаджає. Якщо ні на хвилинку не забувати про це - все у нас обов’язково вийде.

Ми з родиною, як і всі, хто мали таку можливість, зустріли новий рік на Майдані. Співали гімн разом з усіма і навіть трохи танцювали під коломийки Руслани :) Це було дуже незвично - як і щороку, натовп святкуючих людей на Майдані - у блискучому "дощику", "дідморозівських" червоних шапках, "носах" і "ріжках" з блимаючими діодами, з бенгальськими вогнями в руках - на тлі наметів, гасел, партійних прапорів і барикад, де чергують люди у касках. І це вже теж історія.

Бачила, до речі, лідерів опозиції, а саме Яценюка і Тягнибока, які гуляли Хрещатиком. І купу інших знайомих. Віталась, вітала, і мене вітали.

Близькі переконали мене хоч раз на рік не працювати, а просто погуляти з ними, тому я вдяглася як пані, а фотоапарат взяла "про всяк випадок" і не ганялася за кадрами, а просто знімала вряди-годи, більше рефлекторно, ніж свідомо :) Тому особливо цікавих кадрів в мене немає, але дещо все-таки викладу.Фейєрверк над барикадамиДядько увішаний символікою, як новорічна ялинка. В один бік - державний і європейський прапори, в інший - російський, "регіонівський" і червоний з жалобними стрічками.

Горять ліхтарики під час виконання гімнуТанці і хороводи. Такі вся площа водила
Tags: новий рік, євромайдан
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 151 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →