Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Колони Головпоштамту. Друга революція. ФОТОСьогодні у нас буде тематичний фоторепортаж - написи і наліпки на колонах Головпоштамту.
Багато хто пам’ятає ці вщент пописані колони у 2004-му році. Потім їх відмили, а одну колону обнесли склом і встановили табличку: "Українська громадянська помаранчева революція". Ця табличка є й сьогодні, а от написів під склом майже не залишилось, бо їх потроху, непомітно, стирали і змивали, бо там же ж були образи на адресу Януковича - спочатку прем’єра (за Ющенка), а потім і президента.

Цього разу образливих написів про Януковича теж багато. Багато і роздрукованих і написаних від руки аматорських віршів. Але значно більше - наліпок, у 2004 році їх не було таке розмаїття.

Ці теперішні написи теж замиють, наліпки відліплять, ще й брехатимуть невідомо що. Тому необхідно було, поки це все є, сфотографувати його для історії.Жіночка слухає виступ Ірини ФаріонНУ, і ТРОШКИ БОНУСІВ:"Український уряд більше не представляє українців"Студентська кухняМедики-волонтери на Майдані

Tags: євромайдан
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 12 comments