Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

15 млрд. доларів. Знижка на газ. Чи не задешево продаємо Крим???

15 млрд. доларів. Знижка на газ 30%. Це - ціна, за яку Янукович погодився продати Путіну Крим.

Чому так? Все дуже просто. У водопостачанні Криму, за даними 2003 року, 83,5% води - це вода Північно-Кримського каналу, що веде воду з Дніпра у Крим, річкова вода - 9,5%, підземні води - 6,6%, морські води складають 0,4%. Ця інформація надана сайтом krymology.info/index.php/Водоснабжение_Крыма

Крим наразі дуже міцно залежить від України. Саме тому жоден найодіозніший політик Криму не робив реальних кроків з від’єднання Криму від України. Все це було хіба що передвиборчою риторикою. Ні Грач, ні Мєшков… Бо вони розуміли, що можуть залишитись без водопостачання. Достатньо всього-навсього перекрити цей канал.

Те саме стосується і електропостачання.

Тому навіть підписане Віктором Федоровичем перебування ЧФ РФ в Криму до 2042 року все одно нічим не могло допомогти Путіну і кримським сепаратистам. Аж до 17.12.2013. Саме цей день може увійти в історію України чорним днем. Днем здачі нашої територіальної цілісності.

Серед підписаних Гарантом української Конституції і Територіальної Цілісності угод є "Угода між урядом Російської Федерації і Кабінетом міністрів України про спільні дії з організації будівництва транспортного переходу через Керченську протоку".

Навіть не пішохідного моста. Транспортного переходу. А тепер питання. Скільки часу знадобиться, щоб по вже готовому мосту прокласти водогони та лінії електропостачання? Не здивуюся, якщо проект моста заздалегідь передбачатиме, що його мачти можна буде доробити під ізолятори і провести по них лінію електропередач. А під мостом, в його технічній зоні, можна буде прокласти потужний водогон. Бензин підвезти можна й танкерами, і без моста, необхідні продукти харчування також, навіть з перебоями в електропостачанні якийсь час можна прожити… А от скільки можна прожити без води???

І тут пан Янукович продає навіть не за 15 млрд. доларів, а за кредит у розмірі 15 млрд. доларів і за знижку на газ найважливіший козир України у боротьбі з кримськими сепаратистами… Чи не задешево, пане Гарант??? Може, Туреччина запропонує більше?

Дмитро Сіркович, ІА "Поряд з вами"
Tags: крим, путін, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 77 comments