Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

А я знаю, що робити з портретом Тимошенко на ЙолціЯк багато хто знає, вже не перший день активно збирають підписи за те, щоб прибрати з Йолки на Майдані величезний портрет Юлії Тимошенко.
Бо, знаходячись на Йолці, він ніби стає символом всього Євромайдану, а далеко не всі, хто туди вийшов, підтримують Тимошенко.

Якщо казати про цей збір підписів, то я вважаю, що їх збирати доречно лише серед людей, які стоять на Майдані. Бо всі інші не мають морального права висловлюватись з цього приводу.

Тим не менш, проблема з обличчям Юлії Володимирівни наявна, і якось вирішувати її треба.
Вочевидь, політики з "Батьківщини" не повинні були вішати цей банер на Йолку, але якщо вже повісили, то вимагати від них його зняти означає розсварювати майданівців між собою.

Що я пропоную зробити?
Йолка - не лише дерево, неприхильне до Януковича. Вона ще й символ зимових свят. Тим більше, що ця конкретна Йолка вже давно не контролюється ні Януковичем, ані Поповим, а контролюється повстанцями. То хай вона тепер буде святковою майданівською Йолкою.
Прикрасити її здоровенним тризубом, прапорами, карикатурами на Януковича і Путіна, жартівливими гаслами та іншим народним креативом. Один-два квадратних метри обов’язково залишити порожніми і встановити туди табличку "Зарезервовано для Януковича" :) Бо хтозна, як воно повернеться, а місця потім вже не буде :)

А плакат з Юлею - це серйозний політичний плакат, він символізує як підтримку особисто Тимошенко і її політсили, так і боротьбу з політрепресіями. Через цю серйозність йому на святковій Йолці не місце. Тому варто прибрати його звідти і повісити день на видному місці на одній із будівель, узгодивши це з Майданом.
Вибіркова толерантність forever!
Tags: тимошенко, євромайдан
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 44 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →