Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Блокування урядового кварталу. Шовковична і Лютеранська. Пізній вечір 9 грудня (ФОТО)Коротко, бо сил писати щось вже нема. Барикади біля Кабміну зачистили ще вдень, вночі впав блокпост на розі Кріпосного провулку.
Шовковична і ріг Лютеранської і Банкової перекритий "космонавтами", на Лютеранській намети, вдень на цей блокпост була атака, але свободівці, зокрема, нардепи, її відбили. Весь вечір і початок ночі колони з Майдану, співаючи бадьорих повстанських пісень, крокують від однієї барикади до іншої - в залежності від того, де потрібна допомога. На Шовковичну приходив Кличко, вигляд мав не найкращий. Якби він так мірявся поглядами зі своїм супротивником у боксі, він би бій програв.

Біля барикад, які ще тримаються, люди гріються біля бочок, співають пісні, читають власні вірші. Періодично з’являються і подовгу стоять народні депутати. На вулицях повно військової техніки.

У мерії всіх обшукують на вході, чи немає зброї. Вночі у будівлі вимкнули світло. Цікаво, це тиск на психіку чи все-таки цієї ночі КМДА зачистять?

P.S. Ідучи додому повз готель "Козацький", дізналася, що стався напад на журналістів, які робили звідти (з хостела, що знаходиться у цьому будинку) пряму трансляцію подій на Майдані. Ось як про це повідомляє прес-служба ГО "За всю Україну":

"Невідомі розтрощили апаратуру колективу ТВ "Прихована правда", за допомогою якої велась пряма трансляція подій з Майдану Незалежності.
Про це щойно повідомила журналістка Ірма Крат.
За її словами, близько години тому, колектив каналу повернувся в приміщення "Хостел-сіті" по вул Софіївська, 2, звідкіля велась пряма трансляція подій з Євромайдану. Однак усі речі знімальної групи були викинуті на вулицю. До приміщення "Хостел-сіті" журналістів не впустили, а засоби прямої трансляції були вщент понівечені. (А кілька днів тому цю журналістку ще й побили - О.Б.)
До слова, трансляція велась із дуже вигідного положення, котре давало змогу зафіксувати рух та пересування всіх присутніх на Майдані.
Ірма Крат переконана, що зруйнувати апаратуру могли лише представники силових структур".

Я увійшла всередину, де працювала слідча група, викликана потерпілими, і записала розповідь Ірми Крат про те, що сталося.

Майдан

Колони мітингувальників на ІнститутськійХлопчина спускає колесо у міліцейського автобуса

КличкоШолом з рогами :)Сфотографувалася на сходах у КМДА

Не встигла сфотографуватись, як моє "тло" забрали на барикади :)

Зі студентамиСлідча група працює в помешканні Ірми Крат (у хостелі)

Tags: євромайдан
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 42 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →