Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Майдан готується до штурму - 9 грудня, 12:00-16:00 (ФОТО)

Дізнавшись, що силовики з Василькова прорвалися до Києва і оточують Майдан, рвонула туди. Нижче - все, що побачила і відчула. А відчула стрьом, але й рішучість. Все, народні гуляння закінчилися. Навіть не віриться, що це відбувається в реалі у моїй державі...Йде безперервний мокрий сніг. Під ногами каша. На сцені Андрій Парубій - комендант наметового табору. Просить 100-200 чоловіків підійти до барикад з боку Будинку профспілок, а жінок зайти у наметове містечко за другу лінію оборони.Біжу до КМДА, бо вважаю, що її будуть "зачищати" першою.

Біля КМДА нардеп Бригинець розповідає про рішучість і намір боронитися."Пусть уйдет все плохое в новом году!"У КМДА готуються до штурму. Охорона - хлопці рішучі, в масках, шоломах, озброєні хто чим. Сторонніх осіб і жінок попросили залишити будівлю.

Активіст Євген Карась біля КМДА розповідає у мегафон, що ми тут знаходимося законно, просто гуляємо і нічого не порушуємо. А що деякі в масках і з кийками - що поробиш, бандитський режим, треба захищати своє життя.Хрещатик і Майдан з усіх боків оточені внутрішніми військами. На барикаді перед ВВшниками люди співають державний гімн і скандують "Україна не Росія!". У бік силовиків з тієї сторони дороги хтось чимось кинув. Люди скандують "Геть тітушок!". Старенька бабуся на Хрещатику з європейською стрічкою каже мені: "Тікай звідси, дитино, зараз тут буде бійня". Кажу, що не можу тікати, бо тут зараз моя робота, та й взагалі. "Ой ти ж, дитино, я тебе захищу!".

А на сцені тим часом - тривалий молебень. Багатьом людям страшно, але ніхто нікуди не йде.

Наші реалії. Немолода жінка тримає у руці каску. Навколо ходять народні депутати у "фірмових" жилетах.

У хлопчини в рукаві - щось схоже на арматурину.Багато чоловіків - вочевидь, це відставники - вдягнені по формі.Бабуся переконує космонавтів не чіпати людей.

Постамент, з якого вчора скинули Леніна, прикрашений бандерівським і європейським прапорами, і гаслом: "Українці, ви найкращі!"Повалений вчора Ленін так і лежить. Люди поприносили з дому невеликі молоточки і відбивають собі уламки на пам’ять. Фотографуються з Іллічем. Молоді хлопці колупають яму у місті, де голова падаючого Леніна пробила плити. Сподіваються відшукати там уламки цієї голови.Кілька історичних кадрів на пам’ять:І повертаюся на Хрещатик.Веселий гурт співає біля КМДА. Пісня, до речі, російською мовою. (Привіт усім, хто каже, що тут самі бандерівці).Незважаючи ні на що, молодь стрибає під патріотичну пісню зі сцени. Дівчата машуть руками, коли бачать себе на великому екрані.

З боку Європейської Майдан теж оточений внутрішніми військами.Якась жіночка намагається зазирнути у вантажівку з ВВшниками. Її відводять: "Не провокуйте їх".Бійці виходять з автобусу зі щитами і шикуються.

На Європейській площі.Барикади біля Кабміну. Пишуть, що людей звідти уже відтісняє "Беркут".

Польова кухня на Хрещатику

UPD в тему:
Заява УНА – УНСО з приводу провокацій, які готує влада для введення надзвичайного стану


Влада, яка перейшла точку неповернення і розуміє, що немає жодного шансу залишитись при владі у законний спосіб, готова чинити найбрудніші провокації для того щоб ввести надзвичайний стан, придушити протести та встановити у державі тотальну диктатуру.
У нашої політичної сили з’явилась інформація, що найближчим часом проти нас влада готує брудну провокацію, яка полягає у наступному, вночі силовими структурами буде здійснено напад на офіс УНА – УНСО при цьому в приміщення буде занесено зброю, гранати та вибухівки, а керівництво партії та членів будуть затримувати та звинувачувати за статтею109 кримінального кодексу України (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади)

В свою чергу ми заявляємо наступне, УНА-УНСО є частиною загально національних сил і бере участь в акціях протесту виключно на законних засадах, і якщо завтра нас звинуватять у вище викладеному, то це є не що інше, як брутальна провокація з боку влади.
Tags: євромайдан
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 16 comments