Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Протести 3.12.2013. Події у ВР і навколо неї. Майдан. Банкова (ФОТО, ВІДЕО)Ще вчора і навіть сьогодні зранку мені здавалося, що протести вщухають, певніше - знову перетворюються на народні гуляння, кінець яких неминучий - поступове сходження на ні, поява п’яниць та інших маргіналів - і фінальне знесення "Беркутом".

Але сьогодні в оточеній неймовірною кількістю "космонавтів" і автобусів Верховній Раді регіонали з комуністами, які спочатку пообіцяли голосувати разом з опозицією, але потім, як завжди, надурили, провалили відставку уряду Азарова. За годину Майдан знову став багатотисячним. Люди вислухали промови лідерів опозиції, прийняли нову інформацію до відома, після чого цілком спокійно пішли блокувати адміністрацію президента.

Люди стояли на розі Інститутської та Банкової, перед металевою огорожею. Далі був порожній простір довжиною у всю вулицю Банкову, а в її кінці, за другою такою ж огорожею, стояли "космонавти".

Між нами, дівчатами - це не блокування, а звичайний пікет, тільки дуже багатолюдний. Політики і чиновники все одно можуть потрапляти на свої робочі місця - тільки , як сказав мені сьогодні один опозиційний нардеп, не через парадні двері, як вони звикли, а щурячими ходами.

Завтра знову такі пікети-блокування - АП і Кабміну. Чим усе закінчиться - невідомо. Два дні тому влада вже валилася, але.... Взагалі, як дізнатися, правильно чи ні ми робимо? А дуже просто. Коли у неділю зібрався повний Майдан, регіонали побігли з фракції, а чиновники стали подавати заяви про звільнення. Коли лідери опозиції закликали не піддаватися на провокації і пішли у парламент, визнавши тим самим його легітимність, - депутати-регіонали перестали виходити з фракції, чиновники призупинили процес свого звільнення, а Азаров зустрівся з Рогозіним і заявив після цього у ВР, що у них є сила.
Як бачимо, відступ влади припинився. Враховуючи те, що Янукович вшився з країни до Китаю - щоб не перейшла вона у наступ. Маю на увазі новий силовий розгін Майдану.

Повернувшись із Ради, трійка лідерів підтвердила всі вимоги до влади - з відставкою президента включно. Невже і тепер торгуватимуться?

Ми добре бачимо, чого боїться хамовлада: масового виходу людей на вулиці. І знаємо, чого вона не боїться: парламентських методів боротьби. Бо це їхнє поле гри. Куплять собі потрібну кількість голосів, та й усе.
Щоб перемогти хамів, треба писати власні правила гри.

ВІДЕО:

Опозиція у ВР закрикує Азарова:


Блокування адміністрації президента:


Мій виступ на Банковій:

Ці люди - переважно дрібні підприємці. Частина з них приїхала з Франківська, частина - з Єнакієвого. Базуються вони зараз в офісі на Трьохсвятительській, звідти ходять на Майдан і приймають мітингувальників у себе.Червоно-чорний прапор, піднятий над КабміномКабмінА це вже біля ВРРегіонівський мітинг. Людей малоЩось довго уряду немаєШовковичну заблокували автобусамиА ось і урядовці з’явилися. Але Захарченко не прийшов, що дуже обурило опозицію.Арсеній Яценюк: "Цей уряд винен в крові дітей на Майдані. Цей уряд винен в тому, що забрав надію у мільйонів українців на європейське майбутнє. Той, хто не проголосує за відставку цього уряду, розділить з ним відповідальність за кров наших дітей".Азаров виступає російською"У-кра-їн-ська!" - скандують свободівці...і барабанять порядками деннимиСлово представникам фракцій. Віталій КличкоОлександр Сич (ВО "Свобода")"А ми вас попереджали!" - читається у поглядах свободівцівСергій Соболєв (Батьківщина)Тушка ОлійникСимоненкоВідставка уряду не пройшла

Сергій Поярков і Андрій МохникРегіонівський мітинг"Вимога №1 - відставка Януковича"Виступи промовців на сцені і у прес-центрі транслюються на великому екрані захопленого будинку профспілокНа різних поверхах будинку профспілок відпочивають людиНа Банковій:Печиво передали нагору, на паркан, звідки я знімала
SOS! Хто-небудь знає цього хлопчину? Він киянин, зник, імовірно, після розгону Майдану "Беркутом". Але точно батько цього не знає, бо попереднього дня не мав зв’язку з сином.Tags: євромайдан
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 47 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →