Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Перший день революції (1.12.2013). Вечір. Спроби знести Леніна, захоплена КМДА, Майдан (ФОТО)

Сиділа я ввечері вдома, нікого не чіпала, робила звіт про початок революції. Аж раптом, десь о пів на десяту, телефонують мені, що на Бесарабці зносять Леніна!
Як же я бігла - думала, серце вистрибне. Прибігаю - Ілліч цілий. У щільному оточенні "космонавтів". І до нього притулена драбина. Дежа вю - вже вдруге я по темряві на шаленій швидкості прибігаю до цього Ілліча - і все вже скінчилося, тільки драбина стоїть :)

Наскільки я зрозуміла, було так: раптом звілкілясь узялися "невідомі патріоти" в масках, приставили драбину і встигли разок ударити чимось важким по Іллічеві. Одразу ж набіг "Беркут", почалася бійка, "беркутів" побили, закинули їх у їхній автобус, і вони втекли.
Після цього з’явилося беркутівське підкріплення, і "невідомі патріоти" відступили.

Отже, я приходжу, "космонавти" оточують Леніна, народ втирає їм, що треба бути з народом. Раптом вони по команді знімаються і уходять, за ними уходять звичайні менти, без обладунків, які стояли у внутрішньому кільці. Народ аплодує і скандує "Молодці!". Одночасно з уходом ментів якісь активісти прибирають драбину. Все. Ще трошки, значить, Іллічу постояти.
Втім, не все. Приїхала Вікторія Омельченко з чоловіком і сином, і всі разом наліпили на Ілліча великий плакат "За Україну! За Бандеру!".

Після пригоди з Іллічем я трохи познімала в захопленій КМДА, відкритій для всіх бажаючих. Там знаходилось десь біля тисячі людей. Хтось вечеряв, хтось вже спав, хтось малював плакати проти Януковича.

Далі ми пішли Хрещатиком на Майдан, заходили у прес-центр в будинку профспілок, де зараз знаходиться повстанський штаб.
Вхід до будинку профспілокЗустріла знайомих у їдальніПрес-центр
Tags: євромайдан
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 52 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →