Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Мій блог - нон-грата у Росії

Вчора френд на Facebook Олександр Мартинюк повідомив мені дуже цікаву новину: виявляється, у Росії заблокований доступ до мого сайту http://www.bilozerska.info.
При спробі зайти на нього з території Російської Федерації (або через російський ІР) з’являється ось така картинка:

bilozerska.info

Перевіривши, ми встановили, що так само заблокований доступ до сайту нашої інформагенції "Поряд з вами".

Зрозуміло, що на сайті офіційно зареєстрованого інформагентства ніякого "екстремізму" нема і не може бути завідомо. Але я більше скажу: блог "Білозерська.інфо", який є копією мого ЖЖ, створеною на випадок поганої роботи сервісу Livejournal або блокування мого акаунту, з’явився вже за влади Януковича - тобто, тоді, коли я вже майже не постила всілякі радикальні речі, які можна було постити за Ющенка. І все одно заблокували.

Повідомляючи про це на сайті інформагентства (http://www.poryad.com/?p=21918), ми порадили нашим російським читачам користуватися анонімайзерами, наприклад, http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-www.cgi/http://www.poryad.com. А мої особисті, блогерські матеріали, так само, як і раніше, доступні на ЖЖ http://bilozerska.livejournal.com/.

Взагалі, так смішно мені: працюю собі потихеньку, нікого, крім хамовлади, особливо не чіпаю, нічого епатажного не роблю. А мені щонайменше раз на рік, абсолютно безкоштовно - по безцінному подарунку від ворогів: то обшуки, то цей скандал з перемогою на німецькому конкурсі, коли мене оголосили нацисткою і розпіарили на цілий світ, тепер ось сторінку у Росії заблокували. Бачите, як мене поціновують! Так мимоволі задереш носа :)

Я вважаю - це визнання. А ви як гадаєте?
Tags: росія, я
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 84 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →