Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Триває підготовка до акції 22 листопада

Пише Микола Коханівський:

Слава Україні! Відбулися чергові збори оргкомітету з відзначення Дня Свободи. На зборах доволі жваво обговорювали заклик ОО вийти на мітинг 24 листопада. Взагалі, дії ОО, м’яко кажучи, "непослідовні" :) Спочатку Арсеній Яценюк заявляє, що 22 листопада - черговий етап акції "Вставай, Україно", і тоді вже точно "Янек, начувайся!". Потім всі організовано відхрещуються, кажуть, що у День Свободи на Майдан ОО не вийде, "бо буде ностальгувати та працювати над помилками".

В цей час починає працювати громадський Оргкомітет з відзначення Дня Свободи, інформація про заходи якого активно обговорюється в ЗМІ. Аж раптом "прокидається" ОО та оголошує про мітинг 24 листопада. Питання: навіщо робити мітинг 24-го? Невже хтось насправді думає, що проплачені "прапороносці" та пустопорожня балаканина опозиціонерів налякає Януковича так, що він підпише угоду? Невже не логічніше закликати народ на 22-ге: не треба винаймати масовку, не треба дертися на сцену лідерам опозиції, треба просто прийти, бути з народом. Хіба не зрозуміло, що "хама легше бити разом", тільки так може повернутися народна довіра?

Всі ми очікуємо чуда, коли народ вийде на вулиці, та й разом повалимо цей режим. Винаймаючи масовку, ОО розбиває надії, діючи абсолютно не логічно. ОО підриває довіру, патякаючи ні про що, виглядає часом вже просто смішно. Але це "ліричний відступ"... Не думаю, що лідери опозиції мене почують, хоча хотілося б...

По суті, збори пройшли конструктивно: "Євронаступ" готує листівки з закликом виходити на майдан 22-го, "Спільна Справа" готує звернення, яке буде оприлюднене на прес-конференції, КВП, "ЧорКом" практично будуть вести інформкомпанію (роздача агітматеріалів, підготовка активістів), питання сцени, озвучки також вирішується.

Наступні збори оргкомітету у понеділок, за адресою м.Київ вул Мазепи 6, о 19.00. На той час вже буде відомо, хто з моральних авторитетів зголоситься вийти 19.11 на Майдан та й закликати народ виходити 22 листопада. Отже: всіх запрошую.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 8 comments