Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Українські націоналісти провели акцію солідарності з грецькими (ФОТО)

DSC_4524

Сьогодні, 28 жовтня 2013 року, активісти Української політичної організації, ВГО "Тризуб ім.Степана Бандери" і Комітету визволення політв’язнів провели біля посольства Греції акцію на підтримку грецьких націоналістів.

"Як відомо, з грецького парламенту виключили незаконним рішенням, на вимогу ментів грецьких виключили з парламенту шістьох народних депутатів від партії "Золота Зоря", - прокоментував акцію нашому журналісту Андрій Безуглий з УПО. - Почалися репресії проти грецьких націоналістів. Познаходили зброю в людей, підставна така справа - у якогось симпатика начебто знайшли зброю. Тобто, аналогія проводиться з "Тризубом" - з тим, що у нас було. Ми, як українські націоналісти, солідарні з грецькими націоналістами і вирішили їх підтримати".

Консульський відділ посольства, біля якого проводилася акція, виявився зачиненим. За словами активіста, посольство охороняв цілий автобус "Беркуту" і біля 10 міліцейських машин.

"Ми ще сюди прийдемо, коли посольство буде відкрите, - продовжує Андрій Безуглий. - 30 жовтня - Європейський день захисту політв’язнів. Я думаю, 30-го ми ще сюди прийдемо і щось влаштуємо".

Втім, простим стоянням перед зачиненим посольством і коментарями для преси акція не скінчилася. Коли всі вже майже розійшлися, якийсь невідомий хлопець через паркан закинув на територію посольства димову шашку.

DSC_4507

DSC_4509

DSC_4510

DSC_4512

DSC_4521

DSC_4523

DSC_4525

DSC_4526

DSC_4527

DSC_4528

DSC_4529
Tags: акції прямої дії, комітет визволення політв’язнів, націоналізм, тризуб, європа
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 20 comments