Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Увага! У вівторок - касаційний суд по Віталію Запорожцю

zaporozhets224 вересня 2013 р., у вівторок, о 10:00 Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ розгляне касаційну скаргу по справі Віталія Запорожця.

Нагадаємо, мешканця с. Семиполки Броварського району Київської області Віталія Запорожця влітку минулого року засуджено до 14 років позбавлення волі за умисне вбивство дільничного майора міліції Миколи Симоненка. Після того, як село піднялося на захист убивці, Україна дізналася про жахливі випадки міліцейського свавілля в Броварському районі. Загиблого міліціонера селяни називали дияволом, не зважаючи на залякування, давали все нові й нові свідчення про жахи, які влаштовувала в їхньому селі міліція на чолі з майором Симоненком - побиття, пограбування, п’яні безчинства, садизм і навіть ґвалтування.

Судили Віталія Запорожця в Броварському міськрайонному суді, біля якого під час кожного засідання відбувалися громадські протести. Наслідком цих протестів стало відкриття додаткових кримінальних справ проти громадських активістів. Головуюча суддя Тамара Міхієнкова виявляла в процесі судового слідства крайню упередженість. Вона навіть заявляла, що будь її воля, присудила б Запорожцю розстріл.

Окрім несправедливого рішення у вигляді 14 років ув’язнення Запорожцю присудили сплатити колишній дружині загиблого 150 тисяч гривень. Сьогодні вдова намагається забрати в рахунок погашення боргу хату Віталія, в якій наразі проживає його хвора матір. Вже на початку літа приходила виконавча служба описувати будинок, щоб продати.

Комітет Визволення політв’язнів звертається до всіх людей доброї волі, які не сприймають і засуджують міліцейське свавілля, незалежно від політичних переконань, прийти 24 вересня о 10:00 ранку до будівлі Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ (м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 4) аби підтримати Віталія Запорожця і спонукати ВАСУ прийняти справедливе рішення, скасувати вирок, призначити перегляд справи, призначити новий, неупереджений склад суду. І, зрештою, ми хочемо – Свободу Запорожцю!

Прес-служба КВП
Tags: анонси, запорожець, комітет визволення політв’язнів, семиполки, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 31 comments