Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Жодних претензій не маємо. Але обшукуємо

"18 вересня співробітники Міністерства доходів і зборів з податкової міліції здійснили обшук у квартирі журналістки "Радіо-Ера ФМ" Тетяни Дем'яненко.
У постанові суддя посилається на "доказову базу": нібито за адресою, за якою проживає пані Дем’яненко, приходив хтось і міг залишити документи, які мають відношення до одного з конвертаційних центрів.

Керівник прес-служби Міндоходів Андрій Соколов повідомив, що міністерство претензій до журналістки Дем'яненко не має, а обшук проводився не у конкретної особи, а за вказаною адресою.

"Співробітники Міндоходів навіть не знали, що проводять обшук у журналістки. До неї як до журналістки, як до людини, як до фізичної особи ніяких претензій і запитань немає. Обшук був за постановою суду по акту, формулювання я не згадаю, але суть його полягає у тому, що обшук відбувався за адресою, не за особою", - сказав він".До кожної людини приходять гості. І якщо людину підозрюють, що хтось із них, приміром, міг залишити у неї пояс шахіда, то треба доводити, принаймні, те, що ця людина якось пов’язана з ісламськими екстремістами. А тут - нічого доводити не треба. Такі документи міг залишити хто завгодно.

Зрозуміло, що це черговий "пробний камінь". Як зі мною колись було. Проковтнемо - непрохані візитери приходитимуть до кого захочуть і коли захочуть. І забиратимуть все, що захочуть. І до вас прийдуть. Адже у вас теж бувають гості.

І не треба мені казати, що порядні люди не займаються політичними репресіями. Зміниться влада - і ми повинні прийти до них. А як інакше?
Це взагалі не політика. Це самоповага.
Tags: бєспрєдєл, журналістика
Subscribe

 • Апеляційний суд по Богдану Тицькому (ФОТО, ВІДЕО)

  Була вчора в апеляційному суді по лідеру "Чорного комітета" Богдану Тицькому. Ми всі сподівалися, що йому змінять запобіжний захід на не…

 • РЕПРЕСІЇ В ОДЕСІ

  8 вересня, 15:06 Сьогодні, 8 вересня 2015 року, додому до керівника Одеської обласної організації політичної партії "Правий сектор" Сергія…

 • Заява активістки КВП Тетяни Близнюк

  Хочу зробити заяву про те, що відмовляюся відвідувати судові засідання по моїй справі. Завтра, 24 березня 2014 р. в м. Борисполі має відбутися…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments