Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

На активіста Чорного Комітету здійснили напад

Yevgen_Strokan Сьогодні вночі на активіста Чорного Комітету Євгена Строканя було здійснено напад. Про це повідомляє ІА "Поряд з вами" з посиланням на прес-службу Чорного Комітету.

«Близько опівночі, коли я повертався додому, під під'їздом мене чекало двоє невідомих. Один без жодних слів пшикнув газовим балоном мені в обличчя, другий намагався мене повалити на землю, але я вирвався. Після цього нападники не заспокоїлись і ще довго гналися за мною», - коментує Євген.

Характерно, що перед цими подіями особою Євгена цікавились «невідомі» в його університеті. «У вівторок я стояв в переході на ст. метро "Олімпійська", коли підійшов до мене голова студентського самоврядування. Він був дуже стривожений і почав розпитувати про мою громадську діяльність, про яку я ніколи не афішував у навчальному закладі. Але згодом він відмовився говорити і швидко пішов», - коментує активіст.

Після цього Строкань зателефонував голові студентського самоврядування і запитав, чому він цікавиться його особою. На це він відповів, що про це питали певні люди, але цих людей називати не можна, вони хочуть розібратися з Євгеном і що вони уже все про нього знають.

Наразі стан здоров’я Строканя нормальний.

Чоркомівці нагадують, що це вже не перший випадок нападів у Києві на громадських активістів. Сценарій нападів дуже подібний. Під час однієї зі спроб нападу, громадські активісти знайшли в нападника пристрої, якими користуються спецслужби.

Чорний Комітет вважає причетними до всіх цих подій українські спецслужби, які такими методами намагаються перешкодити діяльності організації.
Tags: чорний комітет
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 10 comments