Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Економічна війна - це добре

ekon.vijna Безпрецедентний економічний тиск з боку Росії з метою загнати нас до "мутного союзу" - явище надзвичайно позитивне.
Добре сказав Яценюк - що так себе не поводять навіть погані сусіди. Нам давно пора почати називати речі своїми іменами і вводити термін: "стратегічний противник".

Дії цього противника нагадують зараз поведінку недолугого хама на ток-шоу, коли той, не маючи чим відповісти на аргументи опонента, обливає його водою зі склянки. Або інтернетного троля, коли той, не маючи що сказати по суті, бо правда не на його боці, переходить на особистості.
Є і в перших, і в других, і в третіх цікава особливість: вони чомусь вважають, що якщо вони, припустимо, обізвали опонента "п...сом", "дурою" або "виробником неякісної продукції", то їхня тепер зверху. Який тут зв'язок - незрозуміло абсолютно, але вони у це свято вірять )

(До речі, була я нещодавно у Бельгії і їла їхній славетний шоколад. Можу засвідчити, що наш "Рошен" на смак анітрохи не гірший).

Коротше, так, як поводяться нині північні сусіди, поводиться той, хто програв і кому чи то вроджена пиха, чи просто відсутність інтелекту заважає це визнати.

Тим співгромадянам, хто, можливо, скаже, що Росії треба йти на поступки, інакше вона задушить Україну економічно, нагадаю про типову поведінку шантажиста. Якщо підеш йому на поступки - він на цьому не зупиниться, а вимагатиме все більшого й більшого.

Прихильникам теорії, що Європі ми з нашими неякісними товарами не потрібні, тому нам треба зближуватися з Росією, відповім, що неякісні товари Росії не потрібні так само. Росія купуватиме необхідний їй товар у того виробника, що запропонує оптимальне для неї співвідношення "ціна-якість". Наприклад, у Китаю. І якого лиха росіяни купуватимуть неякісний товар у нас, маючи змогу купувати якісний у когось іншого? З "братніх почуттів", які ми всі бачили не раз, та й зараз бачимо?
Так що для нас єдиний шлях - позбавлятися потроху застарілого устаткування й мислення і починати виробляти якісну продукцію. І продавати її тому, хто більше заплатить. Іншого шляху просто немає.

Наостанок ще раз нагадаю, що які б проблеми не виникали зараз у Путіна з Януковичем, а кандидатом від Кремля у 2015 році все одно буде той самий Зек Межигірський. Що кремлівці нібито збираються підтримувати якогось Медведчука, чи ще когось - цим вони можуть лише полякати свого неслухняного ставленика. Бо всі ті Медведчуки - гарантовано непрохідні. А всі прохідні канидати значно більш проєвропейські, ніж Янукович.

Єдиний варіант Кремля - зробити "своїм" кандидатом Юлію Тимошенко. Але боятися цього, на мою думку, нам абсолютно не варто. Звісно, Юлія Володимирівна задля того, щоб стати Президентом і помститися Януковичу, здатна пообіцяти Путіну що завгодно. Але ж, якщо прийде до влади, і не подумає виконувати цих обіцянок. Така вже вдача у неї. Ніхто ж, сподіваюсь, не думає, що вона, у разі обрання її Президентом у 2010 році, збиралася виконувати газові угоди?

Решта прохідних кандидатів - це троє лідерів Об'єднаної опозиції. Коментарі, мені здається, зайві.

P.S. Коли Україна відмовлялася від ядерної зброї, одним з пунктів угоди було, що Росія не здійснюватиме проти нас будь-якого тиску, в т.ч. економічного. Так що нам сміливо можна починати повертати собі ядерний статус :)
Tags: росія, україна
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 49 comments