Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Васильківська справа". Суд 8.08.2013. Проти лжесвідка порушено кримінальне провадження

gavryluk8 серпня 2013 р. відбулося чергове засідання у сфабрикованій справі "васильківських "терористів" по обвинуваченню Володимира Шпари, Сергія Бевза та Ігоря Мосійчука у готуванні до терористичного акту.

На початку цього судового засідання свої зауваження, а їх було близько ста, до вибухотехнічної експертизи саморобного вибухового пристрою, яка досліджувалася на минулому засіданні, висловив підсудний Володимир Шпара. Прийнявши до уваги зауваження, суд продовжив вивчення матеріалів справи, а саме досліджував 8-ий том кримінальної справи, в якому містяться роздруківки телефонних дзвінків підсудних, деяких свідків та деяких мешканців з міста Василькова.

По закінченні дослідження цих матеріалів підсудний Сергій Бевз, посилаючись на інструкцію про порядок вилучення та зберігання речових доказів в кримінальних справах, вніс зауваження, що дані роздруківки як речовий доказ отримані та зберігаються в непроцесуальний спосіб з порушенням всіх інструкцій, а тому не можуть сприйматися судом як повноцінний доказ, тим більше, що жодних підтверджень обвинувачення підсудних в цих роздруківках немає.

Окрім цього, в судовому засіданні стало відомо, що прокуратура Київської області, реагуючи на заяву захисту у цій кримінальній справі, порушила кримінальне провадження по факту дачі лжесвідком Гаврилюком І. В. завідомо неправдивих показів в суді. Аналогічну заяву про це кримінальне порушення захисник С.Бевза О. Суткевич заявив і в суді. За рішенням суду ця заява направлена для відкриття кримінального провадження за місцем вчинення злочину – у Святошинську прокуратуру міста Києва.

Наступне судове засідання відбудеться 9 серпня, о 14:00 за адресою міста Києва, вул. Мельниченко, 1. Нагадаємо, що на це засідання підтримати підсудних патріотів прийдуть координатори та активісти Врадіївської Ходи.

http://sna.in.ua/archives/18690
Tags: васильківські терористи, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments