Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Хто буде кандидатом від Кремля у 2015 році?

Після останнього візиту Путіна в Україну і його презирливо короткої зустрічі з Януковичем багато хто з українських опозиційних політиків і політологів почали казати, що Путін остаточно розчарувався в Януковичі і у 2015 році робитиме ставку на когось іншого.

Складається враження, що опозиціонерів, які таке кажуть, всліпу використовують прокремлівські сили для того, щоб залякати Януковича, потиснути на нього трохи.

Опозиція на те й опозиція - де щось погане про владу почують, одразу ж починають це роздмухувати.
Між тим, не все, що в Кремлі називають поразкою Януковича, насправді є його поразкою. І не кожну критику нашої влади слід повторювати, не подумавши.

Путін не може не робити ставку на Януковича. Тому що іншого, більш прокремлівського і водночас більш-менш прохідного кандидата в Україні просто нема.
Отже, хто б що, включно з самим Путіним, зараз не казав, а кандидатом від Кремля буде все той самий Янукович.

Бо якщо не він, хто тоді? Медведчук? Чи Вітренко? Чи різні Клюєви, яких ніхто не знає?

Тим більше, що Янукович владу добровільно нікому не віддасть. Між ним та іншим імовірним прокремлівським кандидатом почнеться взаємопоборювання, і закінчиться це тим самим, чим з цієї ж причини закінчила помаранчева команда.

Так що раджу Януковичу нічого не боятися і сміливо шантажувати Путіна вступом до Євросоюзу. Нікуди той Путін від нього не дінеться.
Tags: путін, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 13 comments