Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Врадіївський Майдан у день приїзду Путіна і Гундяєва (фото, відео)

IMG_1360

Мітинг "врадіївців" на Майдані мав початися о 12:00. Проте о пів на дванадцяту, коли я прийшла на Майдан з Європейської, автозак вже увозив затриманих.

IMG_1412

Аркушик з прізвищами затриманих в руках однієї з активісток. Всього, зранку і вдень на Майдані, було затримано шестеро людей, серед них дві жінки, одна з жінок нещодавно перенесла операцію з приводу онкозахворювання, але приїхала протестувати у Київ, тому що у неї на 15 років незаслужено посадили сина.
Також затримали хлопця, який просто тримав державний прапор. Кажуть, затримували просто під час молитви.

Працівник міліції, який особисто віддав наказ про затримання, довго не хотів представитись, але врешті-решт представився:IMG_1361

IMG_1364

Кілька громадських діячів, зокрема, Володимир Чемерис, щоб допомогти врадіївським активістам, подали від свого імені заявки на безстрокові мітинги у "ключових" точках, типу Майдану і Банкової. Але протоколи все одно складають, і людей все одно затримують. І вчора теж весь день людей на Майдані залякували, складаючи на них протоколи.

IMG_1373

IMG_1388

Почався мітинг. Без мегафону (забрала міліція), без прапорів, без політиків. Люди розповідають про свою і спільну біду, про бєспрєдєл міліції, закликають до єднання (зняла трохи на відео). Але їх дуже мало.

IMG_1391

IMG_1399

IMG_1404

IMG_1406

IMG_1409

Крайній ліворуч чоловік, поводячись не зовсім адекватно, кілька разів чіплявся до активістів, його проганяли. Під час останнього чіпляння у руках він тримав ножа (особисто я ножа не бачила, але бачили кілька активістів). Потім, знов-таки за словами активістів, він спокійно пішов і сів у білий міліцейський мікроавтобус.

IMG_1421

IMG_1426

IMG_1429

IMG_1433

Державний славень.

IMG_1444

IMG_1453

IMG_1459

IMG_1466

IMG_1470

Далі я відходила десь на півгодини, а коли повернулася, активістів розігнав дощик. Ті, що залишилися, сховались під монументом Незалежності. Після закінчення дощу вони мали намір продовжити мітинг.

От що ви мені, люди, не кажіть - а заходи без політиків - нічого не дають, дуже м’яко кажучи...
Tags: майдан
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 12 comments