Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

«Спілкуєшся українською на Донеччині та є свідомим громадянином? Сідай в тюрму!»

prymenko 23 липня 2013 р., о 9.00, в Донецькому апеляційному суді відбудеться засідання у справі політв’язня з Донбасу Віталія Применка.

Віталій Леонідович Применко, 1966 року народження – один із засновників ВО "Тризуб" ім. Степана Бандери на Донбасі, Комітету Визволення Політв'язнів (м. Київ) – вже був засуджений за політичні "злочини".

Вироком Слов’янського міськрайонного суду, на чолі з «вірним псом режиму» Профатило П.І, від 26 квітня 2013 р. Віталій визнаний винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 296, ч.1 ст.163 КК України, та йому призначене покарання у вигляді 6 років та 6 місяців позбавлення волі.

Вирок очевидно має ознаки політичного переслідування, оскільки не містить в собі жодної доказової бази проти Применка В.Л., а лише повторює прокурорське обвинувачення. Це підтверджує «тісний зв'язок» судів та прокуратури у «правопохоронній» системі, яка покликана не захищати права громадян та встановлювати справедливість в Україні, а підтримувати бандитський режим Януковича та легалізувати міліцейське свавілля.

З прокурорського обвинувачення (прокурори – Тупікало Д.Ю., Геєнко Д.М.) чітко слідує, що проти Віталія Применка немає жодних доказів його вини, АЛЕ його потрібно ув’язнити, бо він – ВІН СПІЛКУЄТЬСЯ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ, Є АКТИВНИМ НАЦІОНАЛІСТОМ, ЧЛЕНОМ НАЦОНАЛІСТИЧНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО «ТРИЗУБ» ІМ. СТЕПАНА БАНДЕРИ, і взагалі так склалися обставини. Дане «обвинувачення» внесене до апеляційної скарги й буде розглядатися надалі як підстава для офіційного підтвердження політичних переслідувань сім’ї Применків.

Протягом усього «судового процесу» над Віталієм Применком відбувалися численні порушення його прав, зокрема: на повноцінний захист, оскільки суддя відмовив адвокату у клопотанні щодо виклику свідків та незалежних експертів; щодо зміни запобіжного заходу (відмова судді виглядала типу «а Баба Яга протів!», не маючи під собою жодних обґрунтувань), навіть не зважаючи на клопотання про взяття на поруки від народних депутатів. Та багато інших дрібних і значних порушень зафіксовано в апеляційній скарзі від адвоката й самого Віталія Применка.

Українці, не будьте байдужими до майбутньої долі ваших дітей та внуків! Якщо ви не хочете залишатися безмовними рабами на своїй, Богом даній, українській землі, прийдіть і підтримайте політв’язня!

Віталій Применко має бути виправданий!

Олеся Применко, дружина
Tags: анонси, політв’язні, суд
Subscribe

 • Дещо про замаскованих

  У лихої пам'яті 90-і відкривалися і лускалися як мильні бульбашки сила-силенна шахрайських фірм і фірмочок, які від початку були призначені для…

 • Післясмак виборів

  Дуже цікаві речі спали мені зараз на думку, поспішаю з вами поділитися. Перше. Не можу нічим це довести, але вибори, що відбулися, справляють на…

 • Вчорашній нічний телемарафон на TVi, за моєї участі

  Марафон "Рада. Перезавантаження. Версія 2014": Юрій Сиротюк, Володимир Діденко, Олег Свірко, Олена Білозерська, Єгор Соболєв, Зорян Шкіряк й…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments