Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

В усьому винні сіоністи і українські націоналісти

Svoboda Усі знають, хто насправді винен, якщо в крані нема води. А також в усіх інших негараздах, що трапляються в Україні.
Хто раптом забув, підказую: винні сіоністи.
Не наше власне бидло, що голосує за інше бидло, не нещасні бабусі, які продають свої голоси за гречку, а потім плачуть і сподіваються, що їх Юля врятує, не противсіхи, які гидують обирати між різними сортами і через яких ми маємо найогидніший сорт, не політичні заробітчани, через яких люди соромляться протестувати безкоштовно, не хатоскрайники, які не почухаються, поки до їхньої власної хати не полізуть, не продажні "тушки" з "тітушками", не українофоби-кримінальники при владі, зрештою - а лише вони, всюдисущі сіоністи.

Ну, добре, тут усе зрозуміло і сперечатися немає про що. Але сьогодні я з подивом з’ясувала, що сіоністи не тільки усі ці лиха нам наробили, а ще й намагаються звалити усі ці свої гріхи на нас. Мовляв, це ми крани обезводнюємо.

Днями в Умані якісь дрібні кримінальники невідомої національності, озброєні сокирою, пограбували табір хасидів, серйозно поранивши охоронця. Вкрали сейф, де було 50 тисяч доларів.

Так ось, виявляється, що це зробили українські націоналісти - скоріше за все, члени ВО "Свобода", щоб профінансувати свою нацистську діяльність.

Не вірите?
Дивіться самі:
На сайті MIGnews повідомлення про подію під заголовком: "Украина: националисты ограбили лагерь хасидов в Умани".
На сайті "Иудейской общины религиозного сионизма "Кеhилот Кузари" новина проілюструвана фотографією з мітингу "Свободи" (якщо не помиляюся, у кадр потрапив наш козак Валерій Федорович - щоправда, не з сокирою, а з шаблюкою) і пишеться, що "Не заполитизированный украинец не пойдёт на святотатство. Тем более с топором. То есть можно констатитровать факт, что преступление совершено из политических мотивов". І взагалі звідти можна дізнатись про нас з вами багато цікавого.

Усі "божевільні" одним миром мазані.
Tags: євреї
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 72 comments