Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Анонс. 19 липня - суд над захисницями Запорожця. Допитуватимуть суддю Міхієнкову

У п’ятницю, 19.07.13, о 10:00 в Броварському міському суді (пл. Незалежності, 2) відбудеться чергове судове засідання по справі Ганни Сінькової, Ярослави Пугачової і Тетяни Близнюк.

Справу відкрито рік тому, за участь у громадському протесті в приміщенні Броварського міськрайонного суду 30.05.2012 року, в день судового засідання по справі Віталія Запорожця. Того дня масове збурення громадян закінчилося сутичками і арештами громадян, які прийшли підтримати Запорожця як народного героя. Спровокували збурення дії суддів, зокрема головуючої судді Тамари Міхієнкової, яка відмовила телеканалам проводити фото-відеозйомку судового процесу, а також відмовила в клопотанні підсудного допитати додаткових свідків захисту.

Сіньковій, Пугачовій та Близнюк інкримінують ч. 2 ст. 296 КК України (грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, вчинене групою осіб).

Слід зазначити, що громадський протест і подальше переслідування протестувальників не пройшли намарно. На наступному ж засіданні Запорожцю змінили статтю обвинувачення: замість попередньої "навмисне вбивство працівника правоохоронних органів під час виконання ним службових обов’язків" - перекваліфікували на "умисне вбивство", що вже не передбачало довічного ув’язнення. Але все одно вирок був несправедливим, а судове слідство - вкрай упередженим.

На судовому засіданні по справі "захисниць Запорожця" планують заслухати власне суддю Тамару Міхієнкову, на основі показів якої було порушено дану справу.

Добиратись до суду наступним чином:
- їхати до ст. м. "Лісова" (виходити з першого вагона по ходу поїзда з переходу ліворуч і одразу на вихід до маршруток).
- маршрутка № 404 до Броварів їде 20-30 хв. Їхати до зупинки "Кінотеатр "Прометей". - власне ліворуч від кінотеатру знаходиться будинок суду.

Пресс-служба КВП

UPD. Судове засідання не відбудеться, його відклали через хворобу однієї з підсудних.
Tags: анонси, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments