Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Микола Коханівський про поїздку активістів КВП до Врадіївки

Vradiivka-Kohanivsky-2

Вчора повернувся з Врадіївки (ми групою активістив КВП їздили туди аби підтримати повсталих). Враження доволі позитивні. По-перше, сподобались врадіївчани. Я намагався відшукати саме тих хлопців, які штурмували. І з декількома я таки поговорив. Головне, що тішило під час розмови – хлопці взагалі не бояться і готові битися з ментами й надалі якщо буде потреба. По-друге, таких деморалізованих, переляканих, ментів, “беркутів” я ще не бачив, що безумовно не може не тішити.

В принципі, ми їхали сподіваючись на продовження повстання, і відповідно горіли бажанням взяти у ньому безпосередню активну участь. По приїзді зрозуміли що продовження не буде, бо ситуація під контролем респектабельних політиків. Керування це проявлялось у заспокоюванні і стримуванні народу на випадок можливих подальших заворушень. Офіційні політики, здається, замість виконувати благородну місію по захисту народних прав, взяли на себе місію заспокоїти бунтарів аби у відділок знову не політіли пляшки і цегла, ну і звісно – аби не відбулося радікальніших виступів.

Vradiivka-Kohanivsky-1

Об`єктивно, у данній ситуації критикувати легше, аніж, чітко визначитись, як краще діяти. Але, на майбутнє я зрозумів одне – Революцією має керувати революційний провід і ні в якому не партійна “політрада”. Тому що, партійці завжди думають на рівні максимальної вигоди для своєї політсили, і за ці межі не можуть вийти, бо є партійна дисціпліна. А “залізною”, цю дисципліну робить “прикуп” – мандати, “портфелі”, партійні посади. Наприклад, один депутат-свободівець так обурився коли почув що не всіх журналістів пускають на зустріч з міністром МВС, що вже почав практично “клепати” ментів, але, таки стримався і через півгодини вже стримував молодих свободівців і селян які хотіли перекрити виїзд високопосадовцям з відділку – “бо провокації нам не потрібні”. Хоча, було абсолютно зрозуміло, що при тому переляку ментовського керівництва окупанти будуть погоджуватись на будь-які умови українців. Отже, не дай нам Боже, щоби партійні структури очолили майбутню Революцію, бо будемо мати в кращому випадку щось на зразок “помаранчевого майдану”.

Трохи про себе… Я виступав не так радикально як більшість, але, сказав що готовий допомогати хлопцям як координатор КВП якщо їх почнуть пресувати. Також сказав що не вірю в силу депутатськів запитів і звернень, бо їх вже написано безліч і янукович ними підтирає собі д….у. Та якщо когось з хлопців візмуть за захист Ірини Крашкової то я приїду і кину у відділок цеглину або пляшку з напалмом, зроблю це відкрито і в такій спосіб Ірину і хлопців її захисникив підтримаю. Вважатиму для себе честю, бути зарахованим до врадіївських повстанців. Ось власне так я сказав, і так зроблю, якщо хлопців почнуть брати. Потім ми спілкувалися з врадіївчанами, зі свободівцями, з хлопцями зі “Спільної справи”, їли кавун, абрикоси. Всі з ким я говорив сходяться на одному: те, що відбулося у Врадіївці, єдино можлива форма протесту у цій країні, звісно, якщо хочеш бути почутим.

Ввечорі повертались до Києва, втомлені, але, в чудову настрої і з вірою в те що Врадіївка це перша іскра з якої запалає полум`я Національно – Визвольної Революції.

Координатор КВП Микола Коханівський
http://kvp.in.ua/?p=840

Tags: коханівський, миколаїв, протести
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 18 comments