Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

День Конституції у Броварах (фото)

IMG_20130628_115732

За ініціативи Броварської міської організації Во «Свобода» та за активної участі ВО «Батьківщина» у Броварах під Києвом було відзначено державне свято - День Конституції України.
Про це повідомляє ІА "Поряд з вами" з посиланням на активістів броварської "Свободи".

Активісти кажуть, що їх обурило те, що саме в день відзначення головного Закону України було грубо попране елементарне право громадян на мирне зібрання, що стало систематичним. Напередодні, 25.06.13 р. о 15:45, представником Броварської міської організації ВО «Свобода» була здійснена спроба зареєструвати подання на проведення мирної акції наступного дня. Представники Броварського міськвиконкому відмовили в реєстрації на підставі того, що їхній робочий день закінчився о 15:45, але, незважаючи на це, акція була проведена.

Мешканці міста, які бачили акцію, були небайдужі, із цікавістю ознайомлювались з літературою, запропонованими "Свободою" змінами до Конституції. Також проводилась агітація з метою залучення громадян до обговорення змін до головного Закону України.

Під час акції виступила голова Броварської "Свободи" депутат Брусенська Г.В. У своїй промові вона аргументовано доводила, що велика кількість законів, прийнятих протягом останніх років, є протиправними та такими, що суперечать нормам головного Закону України. Тому для дискусії було запропоновано наступне питання: чи працює Конституція, і чи не вважають її за безглуздий клаптик паперу, яким всі нехтують?

Також виступили депутати Броварської міської ради Базишин П.Є., який казав про необхідність змін до Конституції та зміни ставлення до виконання законів України, та голова Броварської міської організації ВО «Батьківщина» Опалько В.О., який зачитав лист-звернення п’ятнадцятирічної школярки - дівчинка обурювалась сьогоднішнім станом держави та чинними законами, які не залишають молоді шансів на нормальне майбутнє.

IMG_20130628_112441

IMG_20130628_113511

P.S. За словами громадського активіста Олега Покляцького, у святкуванні не взяли участь представники партії "Удар", що дуже його непокоїть.
Tags: бровари, конституція, свобода
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 8 comments