Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

У місті Кривий Ріг вшанують Романа Шухевича (анонс)

Shuhevych1 30 червня Криворізька міська організація Народного Руху України за підтримки Конгресу Українських Націоналістів та інших громадсько-політичних формувань міста вшанують 106-ту річницю від дня народження Героя України Романа Шухевича та 72-гу річницю проголошення Акту Незалежності у славетному місті Львові в 1941 році. Про це повідомляє ІА "Поряд з вами" з посиланням на організаторів акції.

Учасники заходу урочистою ходою пройдуть центральними вулицями міста, скандуючи традиційні патріотичні гасла: «Слава Україні! Героям Слава!», «ОУН-УПА –державне визнання" та інші. Вони вимагатимуть повернути звання Героїв України Роману Шухевичу та Степану Бандері, а також виступлять з ініціативою засудження антиукраїнських проявів польського сейму, який, як відомо, нещодавно навісив Українській Повстанській Армії ярлик злочинців, визнавши трагічні події у Волині геноцидом польського народу, що, як стверджують організатори акції, не відповідає дійсності.

Коментуючи дану подію, представник Криворізького Руху Рінат Ковбасюк зазначив наступне: «В умовах суцільного наступу на все українське сьогоднішньою окупаційною адміністрацією, ми цілком розуміємо, що такі заходи, як вшанування видатного борця за волю України Романа Шухевича дає українству Кривбасу надію на повне національне та соціальне визволення від агентури Кремля».

Початок заходу о 15:30, від Центрально-Міського ринку.
Tags: анонси, кривий ріг, шухевич
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments