Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Анонси подій, пов’язаних з іменем Віталія Запорожця

mixienkova 21.06.2013 р. о 10:00 у Броварах за адресою вул. Незалежності 4а, відбудеться суд над захисницями Віталія Запорожця Тетяною Близнюк, Ганною Сіньковою та Ярославою Пугачовою.

Свідчити проти активісток КВП буде суддя Міхієнкова, яка засудила Запорожця і тепер, імовірно, мріє помститися всім, хто його захищав. Комітет Визволення Політв`язнів проведе під судом акцію протесту проти суддівського та міліцейського свавілля.

Нагадуємо, Тетяні Близнюк, Ганні Сіньковій та Ярославі Пугачовій інкримінують грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, вчиненого групою осіб за ознаками злочину, передбаченого ст. 296 ч. 2 КК України.

Насправді 30 травня 2012 року під час вирішального судового засідання по справі Запорожця громадяни відмовились залишити судову залу під час перерви у судовому засіданні. Відмова була зумовлена тим, що, проводячи судове засідання упереджено, суддя Тамара Міхієнкова відмовилась заслуховувати свідків захисту, відмовила представникам ЗМІ у проведенні фото-, відеозйомки, а надалі бажала вивести з зали групу підтримки Запорожця, лишивши в судовій залі лише “правоохоронців” у цивільному.

КВП запрошує завтра о 9:30 приїхати у Бровари на пікет і нагадати ворогам нашого народу, що їхнє панування не вічне і на все приходить час розплати.
Їхати від м.Лісова маршрутками 332 та 403 до зупинки кінотеатр “Прометей”.


zaporozhets-futbolka22 червня 2013 року о 9:00 Броварська районна організація ВО «Свобода» та Броварський осередок МГО «Сокіл» проведуть захід з нагоди Дня народження Віталія Запорожця, якого засудили за небажання коритися окупантському режиму. Святкування відбудеться на території стадіону села Семиполки (Броварський район, Київська область). Про це повідомляє прес-служба ВО "Свобода".

Мета заходу – нагадати українцям про борців за власні права та свободи. У програмі заходу: проведення турніру з міні-футболу, виступи фольклорних виконавців тощо.

Детальна інформація за посиланням: http://vk.com/event55088792

Довідка: Майже два роки тому сталася подія, яка нагадала каральним органам нашої псевдодемократичної держави про те, що вони – теж смертні. 4 вересня 2011 року Віталій Запорожець зробив постріл у продажного міліціянта, у такий спосіб поклавши край знущанню над жителями рідного села. Ця подія сколихнула місцеве населення, але акції в підтримку Віталія закінчувалися все тим самим міліційним свавіллям. Суд призначив Віталієві Запорожцю вирок про позбавлення волі на 14 років.
Tags: анонси, запорожець, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment