Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Судді" влаштували п’яний дебош під МВС (фото)

2_MG_2505

20 червня представники Комітету визволення політв’язнів, Чорного комітету та інших організацій пікетували Міністерство внутрішніх справ з вимогою розібратися з дивною ситуацією, що склалася в Харкові, коли після затримання троїх міліціонерів, їхні колеги вийшли з пікетом під прокуратуру. Про це ІА "Поряд з вами" повідомила прес-служба ЧорКому.

Активісти під МВС тримали плакати "У міліції бувають люди" і "Система ламає всіх однаково". Але під час пікету до нього увірвалися дві "судді" в мантіях і з посвідченням "суддя в законі", які зухвало порушували норми суспільної моралі, розпивали шампанське "Суддівське", з криками "ми судді — нам усе дозволено" кидалися на міліціонерів, і взагалі поводились неадекватно. Міліція же навіть не намагалася заспокоїти правопорушників, певно, побоюючись майбутніх репресій.

Як зазначив активіст Мар’ян Ощановський: "Міліція повинна перейти на бік народу (і вже переходить), і стати справжнім контрсистемним чинником у боротьбі з режимом".

Після дебошу "судді" пішли писати заяви на київських міліціонерів, бо їх дратує саме існування цієї структури, яка іноді заважає суддя користуватися всіма можливостями, що дає їхня посада.

Активіст Богдан Тицький сказав, що "харківський прецедент засвідчує, що, виявляється, серед міліції теж трапляються люди, а не лише пси режиму. Ми вітаємо вчинок цих міліціонерів, і закликаємо їх, та їхніх симпатиків, приєднатися до громадянської непокори режиму".

Нагадаємо, троє міліціонерів опинилися за ґратами після того, як затримали в кафе п’яного дебошира, який виявився суддею, через що і було заарештовано міліціонерів, яким тепер інкримінують перевищення службових повноважень.

2_MG_2536

2_MG_2510

Фото: Голос Столиці (Олексій Чернишев)
Tags: чорний комітет
Subscribe

 • Річниця...

  На ходу-вшанування жертв Голодомору я не потрапила, була на міжнародній конференції правозахисників, розповідала іноземцям про наших політв'язнів.…

 • Вшанування жертв Голодомору

  Піти сьогодні до Меморіалу жертвам Голодомору я через хворобу не подужала, тому розміщую тут фотографії Анни Путової magdalena_kiew з…

 • Вшанування річниці Голодомору

  У цьому пості будуть майже тільки фото. На початку - лише кілька слів. Свяшеники усіх християнських конфесій, крім УПЦ МП. Нещасний-нещасний…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments