Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Судді" влаштували п’яний дебош під МВС (фото)

2_MG_2505

20 червня представники Комітету визволення політв’язнів, Чорного комітету та інших організацій пікетували Міністерство внутрішніх справ з вимогою розібратися з дивною ситуацією, що склалася в Харкові, коли після затримання троїх міліціонерів, їхні колеги вийшли з пікетом під прокуратуру. Про це ІА "Поряд з вами" повідомила прес-служба ЧорКому.

Активісти під МВС тримали плакати "У міліції бувають люди" і "Система ламає всіх однаково". Але під час пікету до нього увірвалися дві "судді" в мантіях і з посвідченням "суддя в законі", які зухвало порушували норми суспільної моралі, розпивали шампанське "Суддівське", з криками "ми судді — нам усе дозволено" кидалися на міліціонерів, і взагалі поводились неадекватно. Міліція же навіть не намагалася заспокоїти правопорушників, певно, побоюючись майбутніх репресій.

Як зазначив активіст Мар’ян Ощановський: "Міліція повинна перейти на бік народу (і вже переходить), і стати справжнім контрсистемним чинником у боротьбі з режимом".

Після дебошу "судді" пішли писати заяви на київських міліціонерів, бо їх дратує саме існування цієї структури, яка іноді заважає суддя користуватися всіма можливостями, що дає їхня посада.

Активіст Богдан Тицький сказав, що "харківський прецедент засвідчує, що, виявляється, серед міліції теж трапляються люди, а не лише пси режиму. Ми вітаємо вчинок цих міліціонерів, і закликаємо їх, та їхніх симпатиків, приєднатися до громадянської непокори режиму".

Нагадаємо, троє міліціонерів опинилися за ґратами після того, як затримали в кафе п’яного дебошира, який виявився суддею, через що і було заарештовано міліціонерів, яким тепер інкримінують перевищення службових повноважень.

2_MG_2536

2_MG_2510

Фото: Голос Столиці (Олексій Чернишев)
Tags: чорний комітет
Subscribe

 • Ріф на волі

  При всіх вадах нашої країни і її керівництва - від корупції зверху донизу до п'ятої колони на всіх рівнях і в кількості, співставній з населенням…

 • Добровольча капличка

  До Великодня - новий малюнок Ірени Миколів за мотивами книги "Щоденник Нелегального Солдата". Капличка з вівтарем, прикрашеним мінами, була на…

 • Дай, Боже...

  (папір, гелева ручка) * * * Дай, Боже, мудрість відрізнити Своє від того, що хотів. Дай, Боже, мужності не снити Уривками чужих життів. Дай сили…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments