Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Країна мрій"


На «Країну мрій» я змогла вибратись на пару годин у неділю. Пофоткала народ на Співочому і виступ Скрипки.


Народ той самий і такий самий, як завжди. На такі заходи ходять, як в клуб, де всі один одного знають. Зі мною віталися частіше, ніж коли йдеш сільською вулицею :)

Звернула увагу, що серед молоді було досить багато «нєфорської» публіки. Це цікаво. Років 10 тому неможливо було й уявити, що хлопці і дівчата в таких прикидах прийдуть на україномовний концерт. Це радує.


Лірник Сашко і konvaliya


Міліціянти були чемні (вочевидь, після вчорашнього), нікому особливо не заважали. Журналістів пускали у «віп-зону» за звичайними посвідченнями, всіх інших – за запрошеннями. А пам’ятаю, пару років тому на Співочому наші журналістські ксіви не подіяли, і довелося позичити в когось запрошення і передавати одне одному через парканчик :)


Цей хлопець зі «Спаса» і дівчина влаштували під сценою справжнє танцювально-акробатичне шоуПіснями ВВ ніколи особливо не захоплювалась, тому нічого про них не скажу, скажу про самого Скрипку. Він вийшов на сцену на милицях (зламана нога) і весь концерт відіграв сидячи. Було дуже добре видно, що йому не до співу. Але він відпрацював чесно, співав чітко, хоча й без куражу, і в потрібні моменти виголошував і вигукував всі репліки, що належить музиканту на концерті.


Народ з-під сцени чесно кричав: «Скрипко, ти кращий».


Ті, для кого він створив «Країну мрій», проявили таку ж самовідданість. На милицях після травми прийшла і olesyk. Судячи з її оптимістичного личка, скоро все у неї буде добре. Того ж бажаю і Скрипці.


Зголодніла


Дотанцювався


Найстарші і найменші гості «Країни мрій»


Всі зірки на моїх фото виходять із «зігою». До чого б це? :)


Перепустка на "Країну мрій"

Більше фоток з "Країни мрій" тут:
http://bilozerska.io.ua/album130368
Tags: акції, концерти, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 17 comments