Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Привітання голови Житомирської "Свободи" Сидора Кізіна із Днем журналіста

Привітання голови Житомирської "Свободи" (а за сумісництвом мого адвоката і гарного товариша) Сидора Кізіна із Днем журналіста

Kizin_Sydir Для України ваша професія є визначною, адже свобода, у якій працюють журналісти, цілком відображає стан дотримання прав і свобод у всьому суспільстві. Ще зовсім недавно нашу країну справедливо ставили на перші місця у списку держав, де преса зазнає найбільших утисків.

Завдяки зусиллям у першу чергу журналістів ці часи поступово минуть, сподіваюсь, безповоротно. Відтак почався новий етап розвитку Громадянського суспільства, коли на журналістах лежить ще більша відповідальність. Нині саме ви маєте вчити інших бути вільними і чесними: і політиків, і чиновників, і суддів, і простих громадян. Здобувши свободу слова, Україна тепер має почати розуміти сутність цієї свободи.

Засвідчую вам свою повагу та підтримку. Бажаю, щоб ваше професійне зростання ніколи не зупинилося, а рівень доходів дозволяв працювати чесно. Бажаю здоров'я, особистого щастя, невтомності та змін лише на краще.
Tags: журналістика, кізін
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 11 comments