Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про гей-парад і німецького мера

Мер Мюнхена Хеп Монатцедер, присутній на "Марші рівності" у суботу в Києві, здивований, що на гей-параді не було мера Києва.
У чомусь німець таки має рацію. Думаю, багато хто з киян погодиться з його оцінкою Попова - особливо після героїчної боротьби зі сніговими заметами і вкрадених каштанів :)

А якщо серйозно, держава не повинна лізти до людей у спальні. Але й люди не повинні те, чому місце у спальні, виносити на вулиці. Бо це вже неповага до інших людей.

А ще - якщо якесь явище абсолютній більшості людей здавна, історично не подобається - не треба пхати це їм під ніс, переконуючи, що насправді це чудово. Не треба дратувати і дражнити людей.

Представники сексуальних меншин були і будуть завжди. Але у здоровому суспільстві двоє хлопців чи дві дівчини разом знімають квартиру, бо так зручніше і дешевше, і не афішують, просто вони друзі/подруги, чи не просто. А інші люди їх не питають: "А ви, бува, не спите разом?", бо це нетактовно. І діти зайвих питань не задають.
Ось це і є справжня свобода - люди роблять, що хочуть, але нікого при цьому не дратують і свій спосіб життя не нав’язують.
Tags: сексуальні меншини
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 157 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →