Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

У Тернополі по три доби дали трьом націоналістам за 9 травня

Лист від френда:

"Пані Олено, прошу про поміч. За 9 травня в Тернополі затримали мого побратима Богдана Кагітіна та ще кількох хлопців. (свободівців Богдана Кагітіна і Андрія Юкала та координатора Автономних націоналістів Тернополя Ігоря Костюка - О.Б.).
Вони попросили в разі відсутності зв язку якось передати журналістам інформацію, тут є подробиці https://vk.com/ternopil_avtonom?w=wall-30066076_3358. Я з Польщі дзвоню в міськрайсуд, чи як його там, мене переводять у відділ адмінсправ, брешуть, що не чути і поганий зв язок, тільки чув про "3 доби дали". Ось телефон до суду +380352251975, там переводять на відділ "адмінсправ". Будь ласка, дайте розголос справі, хлопці дуже хороші, гарячі, часами дуже, але справжні патріоти, і Богдан, зокрема, дуже допомогає "Свободі" в активності в Польщі і сам в Тернополі не раз примав участь.
Дуже Вас прошу дати розголос, хлопців ні за що кидають на кілька діб, міліція вже страх згубила, а жодної інформації немає, треба визвонювати вахтьорш безсердечних, щоб хоча б щось сказали про хлопців".

ternopil

ПОДРОБИЦІ:

Трьох автономних націоналістів Тернополя арештували на три доби сьогодні, 21 травня. Хлопців звинувачують у спротиві міліції, лайку та шарпанину за погони.

Три доби адміністративного арешту присудив націоналістам міськрайонний суд. Серед арештованих координатор автономних націоналістів Тернополя Ігор Костюк, а також Богдан Кагітін та Юрій Юкало.

- Мене офіційно затримали за те, що я нібито штовхав працівників міліції, лаявся та шарпав за погони, – каже ДОБІ Ігор. – У суді проти мене свідчили два беркутівця, які стверджували, що саме вони мене затримали і передали міліції. Хоч я представив у суді відео із місцевого телеканалу, де видно, як працівники міліції – у синіх сорочках, підходять ззаду, беруть за руки, і я при тому ніякого опору не чиню.

Інший націоналіст Павло, який був присутнім під час суду припускає, що вирок хлопцям був готовий ще до початку судового засідання.

- Беркутівці, котрі свідчили проти Ігора, часто плуталися у своїх показах. Виникло враження, що суд відбувався по шаблону і всі знали вирок ще до початку засідання, – каже Павло.

http://doba.te.ua/novyny/avtonomnyh-natsionalistiv-ternopolya-areshtuvaly-na-try-doby-foto.html

KtZtK53ENMk

eh0ZVNVbvbQ

x_64862f7f
Tags: автономи, репресії, тернопіль
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 8 comments