Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Велонаїзд на владу


Сьогодні Асоціація велосипедистів Києва провела акцію «Велонаїзд: Наїдемо на владу», вимагаючи покарання п’яних водіїв, які збивають велосипедистів, і створення у місті велосипедних доріжок.


Учасники акції символічно зібралися біля Головного управління МВС у Києві, адже саме міліція несе відповідальність за те, що у двох із трьох смертельних випадках водії втекли і досі не знайдені.ДОВІДКА (з прес-релізу):
З початку 2008 р. на дорогах Києва сталося 28 ДТП за участі велосипедистів. Травм зазнали 15 велосипедистів, троє – загинули.
13 квітня на вулиці Фрунзе, при денному освітленні та порожній вулиці, автомобіль на великій швидкості здійснив наїзд на велосипедиста, внаслідок чого той помер на місці. Водій втік з місця злочину, досі не знайдений.
8 червня на проспекті Героїв Сталінграду автомобіль збив видатного українського перекладача творів літератури Анатоля Перепадю, який у свої 72 роки щодня їздив по Києву на велосипеді. За два дні він помер у лікарні, водій досі не знайдений.
9 червня на вулиці Мельникова автомобіль BMW, керований п’яним водієм, на великій швидкості збив 22-річного студента КПІ, музиканта Олексія Башкирцева. Водій – Станіслав Хомутовський, 1988 року народження, перебуває під підпискою про невиїзд. В матеріалах кримінальної справи відсутня довідка про наявність алкоголю в його крові.Велосипедистів зібралося, порахували ми з viperjag, від 300 до 400.


Публіка була дуже різношерста. Як влучно сказав sotnyk, тут зібралися всі, що були на «конопляному марші» з тієї та іншої сторони :)Серед організаторів і учасників акції було чимало знайомих облич і ніків :)


viktoza (Віктор Загреба)


logvynenko (Богдан Логвиненко)


sotnyk (Віктор Крук)


З фотоапаратом - eagle_x
"Їх убили на дорозі!"Від Софіївської площі велосипедисти мали їхати до мерії – вимагати виконання багаторазових обіцянок щодо створення велосипедних доріжок, але не поїхали через якийсь захід на Хрещатику. Пікетування КМДА перенесено на 27 червня. А сьогодні учасники акції зробили коло прилеглими до Софії вулицями і повернулися на площу, де мав відбутися мітинг і концерт. Але мені треба було йти…


Серед учасників були і байкери

Збираюсь купляти собі велік, але поки його немає, я дуже далека від велосипедного спорту і дозвілля. Кілька днів тому після 15-річної перерви спробувала покататись – переконалась, що засвоєне в дитинстві не забувається, їздити можу спокійно. Але на проїзжу частину навряд чи колись вирулю. Бо ну його нафіг. Та й велік буду брати не «міський», він мені для іншого…
Я це до того, що, не маючи до акції жодного відношення, прийшла долучитись, бо захоплююсь самим фактом, що в Києві в одному місці все ще можуть зібратися – не за гроші! – кілька сотень людей, покликані примітивним, але священним гаслом: «Наших б’ють!»
З.І.: Скажіть мені хтось, хто розуміється: чи реально з нашими забитими дорогами, куди не вміщуються машини, зробити ці велосипедні доріжки?

УВАГА! Де саме шановним велосипедистам шукати себе :) - 130 фоток з акції у високій якості:
http://bilozerska.io.ua/album129622


http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/72955.html
Tags: акції, фото
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 76 comments

Recent Posts from This Journal