Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Вадиме, рятуй свою шкуру!

Як багато хто вже знає, зірка подій 18 травня, Вадим "Румун" Тітушко, записав і виклав на ЮТуб відеозвернення, в якому стверджує, що журналістку Ольгу Сніцарчук не бив і що найняла його опозиція.Вадиме, ти, мабуть, забув, що бандюки роблять з небажаними свідками.

Зараз пів-України вимагає затримати тебе і посадити. А коли тебе затримають і судитимуть, і ти зрозумієш, що тобі загрожує чималенький строк – ти мовчати не будеш. Розкажеш, хто тебе насправді найняв і що наказав робити, і хто зараз тебе переховує і навчає, що казати на відео.

Вони - ті, хто тебе найняв - це розуміють. Тому, якщо не хочеш, щоб десь у Таращанському лісі знайшли твій труп (у шухляді письмового столу Яценюка при обшуку знайдуть закривавлений ніж, а тюремники Тимошенко оприлюднять відео з прихованої камери, де вона мовчки робить жести, з яких випливає, що вона наказує Яценюку об’єднатися з Тягнибоком, щоб разом тебе зарізати) - якщо ти цього не хочеш, бігом здавайся опозиції і здавай усіх, хто тебе найняв. Тоді за тебе ще заступляться.
А потім може бути пізно.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 33 comments