Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Репетиція 18 травня у Дніпропетровську?

dnipro

8 травня у Дніпропетровську якісь накачані фашисти (за свідченнями потерпілих, спортсмени з місцевого клубу дзюдо) напали на мирну ходу, де було багато жінок і літніх людей. Учасники ходи несли державні прапори і транспаранти дослівно такого змісту: "Вічна пам’ять жертвам Другої світової війни", "Україна втратила 13 мільйонів синів і доньок в Другій світовій війні", "8 травня - Всесвітній день пам’яті і примирення".

Фото, відео, невеличке розслідування щодо можливих замовників нападу:
http://blogs.korrespondent.net/users/blog/andrey23k/a106675

Тепер постраждалі скаржаться на інформаційну блокаду, а нападники стверджують, що нікого не били:
http://politikan.com.ua/2/0/0/66496.htm

Інформаційна блокада - штука погана, її потрібно проривати.

480431_479968858741863_724569018_n

15 травня в Дніпропетровську в офісі організації Української Народної партії відбулася прес-конференція на тему «Бої без правил штурмовиків Партії регіонів проти мирного населення».

Представник організації «Спільна справа» Віктор Романенко розповів, що мирна хода готувалася на виконання рішення ООН (Україна ратифікувала відповідну конвенцію), що йшли поклонитися могилам загиблих. Прапори були лише державні, гасла «Вічна пам’ять загиблим», « Україна втратила 11 мільйонів своїх синів». Але абсолютно мирна хода підверглася нападу спортсменів, які вели себе як справжні фашисти. Він продемонстрував фото, на якому видно, як «спортсмени» намагаються порвати прапор та розірвали і топчуть ногами плакат про втрати України у війні (додається) Щоправда, звалити сутички на учасників ходи і проголосити їх екстремістами не вдалося, хоча, на думку активіста, планувалося саме це.

Голова Дніпропетровської правозахисної групи Василь Сухов розповів, що новітні штурмовики порушили понад п’ятнадцять статей Карного Кодексу, але справу порушили лише по одній «Хуліганство». На його думку, план поміняти катів та жертв місцями ще не відкинуто.

Представник «Молодої Свободи» Кирило Дороленко розповів, як були розпізнані за фото в Інтернеті члени спортивного клубу «Тріумф» , про провокації, в яких вже були задіяні ці спортсмени.

Відповідаючи на питання про ствердження «отамана спортсменів» Данили Волошина, що учасники ходи є фашистами, бо вони носили «шоломи та маски» свободівець з фотографіями в руках довів, що шоломів не було взагалі, масок не було під час ходи, і лише під час останнього інциденту в парку Калініна троє молодих хлопців, побачивши велику кількість штурмовиків, одягли маски, бо боялися, що їх вистежать. «Якщо ці «спортсмени» нападають серед білого дня, коли йде відеозйомка - то вистежити ввечері тим більше можуть». В. Сухов додав, що носіння масок дозволено чинним законодавством, що ця деталь одягу не пов’язана з жодною ідеологією, а заяви різних спортсменів прокоментував словами «Спортсмени тренують м’язи, а не мозок».

Голова ДОО УНП Анатолій Сокоринський нагадав, що серед учасників ходи було чимало жертв нацизму, що він сам зі спаленого нацистами села. На його думку, ПР хоче «приватизувати війну» та створити міф, що кожен український патріот – фашист. Він зачитав текст заяви партій та організацій (додається)

Прес-секретар ДОО УНП К. Когтянц


941271_479968758741873_999559696_n

ЗАЯВА
національно-демократичних громадських організацій та політичних партій Дніпропетровщини
«Про утворення та використання Партією Регіонів штурмових загонів у м. Дніпропетровську проти мирного населення»


У м. Дніпропетровськ 8 травня 2013 року українська громада міста зібралась провести скорботну ходу та поминання жертв Другої Світової війни у відповідності до резолюції ООН. На скорботну ходу зібрались учасники, які пережили страхіття війни, нащадки тих, хто поліг в цій кривавій бійні.

Після формування колони під державними прапорами зі скорботними стрічками на Європейській площі міста, на учасників накинулись невідомі молодики з кулаками, кидали урни в літніх людей та дітей, топтали державні прапори. Скорботна хода завершилась на меморіальному цвинтарі біля автовокзалу, де на учасників вшанування пам’яті жертв Другої світової війни чекала велика група молодиків спортивної статури, серед яких було помічено народного депутата від фракції Партії Регіонів Івана Ступака, керівника Дніпропетровської обласної федерації дзюдо Данила Воловича. Ця група невідомих осіб виявилась членами спортивного клубу дзюдо України «Тайфун». Заважаючи проводити відправлення служби Божої про упокоєння загиблих та виконання державного гімну, ця група варварів вигукували непристойні вислови та поривалися зав’язати бійку з учасниками скорботного заходу.

Участь в цих ганебних заходах народного депутата від фракції Партії Регіонів показала істинне обличчя Партії Регіонів, яка своєю поведінкою і діями влади в цілому відповідає визначенню найортодоксальнішої частини фашизму - нацизму. Риторика найодіозніших фігур ПР Колісниченка, Царьова, Ступака, які бажають звинуватити українців у фашизмі є нічим іншим, як прикриттям. Як каже народне прислів’я: «Найголосніше кричить «Лови злодія!» - сам злодій». Все це є випробуванням владою сили для протистояння громадянській непокорі населення та підготовка до майбутніх президентських виборів. Всією діяльністю ПР і Президент України засвідчують, що витворюється тоталітарна система абсолютної влади з попранням громадянських прав, повне підпорядкування судової системи та прокуратури для досягнення своїх власних інтересів.

Тому ми, українська громадськість Дніпропетровська та Дніпропетровщини, заявляємо рішуче «ні» фашизації української влади та приниженню гідності українців. Звертаємось до народних депутатів з Об’єднаної опозиції з вимогою дати політичну оцінку діям влади стосовно подій 8 травня в м. Дніпропетровську, та звернутись до регламентного комітету ВР щодо дій Івана Ступака, несумісних зі статусом народного депутата 8 травня 2013 року.

Вимагаємо від прокуратури дати правову оцінку злочинним діям новітніх штурмовиків та їх керівників, які вчинили політичну провокацію проти мирних громадян.

13 травня 2013, м. Дніпропетровськ
Tags: дніпропетровськ, фашисти
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 4 comments