?

Log in

No account? Create an account
листопад 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
На Покрову-2006

А ось і повний текст доносу на мене. Насолоджуйтесь, друзі! :))

Posted on 2013.05.11 at 20:12
Tags: , ,
Стукачі, про яких ви вже знаєте з моїх попередніх постів, нарешті остаточно оформили свій донос і надіслали його німцям. Це шедевр, плід колективної (десь трьох-чотирьох осіб) стукацької творчості. Вони оформили його у вигляді петиції і збирають підписи.
Підписати донос на мене, в тому числі анонімно, в тому числі не громадянам України, в тому числі тим, хто не розуміє української мови і тому ніколи мене не читав, можна на сайті www.change.org. Так вже й бути, попіарю їхню ініціативу, хай підписів буде більше.От не хотіла цього писати, соромилась трохи, але не витримаю, напишу: дуже, просто дуже задоволена, що так вийшло.
Уявіть собі мою ситуацію, особливо в останні три роки. Після приходу цієї влади змушена займатися переважно правозахистом - праця необхідна, важка, забирає багато часу, але, на жаль, мало кому цікава.
Між тим, сила і вплив журналіста, громадського діяча і взагалі будь-якої публічної особи є лише тоді, коли якомога більше людей знають її ім’я і ресурс.
Сучасний медіа-світ жорстокий: не будеш постійно нагадувати про себе - тебе все одно що нема. А штучно себе піарити - за допомогою замовних матеріалів чи стрибання голяка перед телекамерами під виглядом протестної акції я ж у житті не стану.

І тут мені зненацька - два подарунки долі, причому підряд. Спочатку мій блог, який вже 6 років, а особливо останні три роки, висвітлює проблеми, пов’язані з громадським активізмом і правозахистом, номінують на конкурс блогів, пов’язаних із громадським активізмом і правозахистом. І він перемагає серед україномовних блогів, набравши 46% голосів, і посідає третє місце у світі. Я злукавила б, якби сказала, що мене не тішить, що стільки людей підтримали мене і мою діяльність. Тішить, ще й як, і викликає відчуття глибокої вдячності цим людям.

І одразу ж другий подарунок: два-три стукачі абсолютно безкоштовно влаштували мені колосальну піар-кампанію. За таке гроші платять, і великі, яких у мене і близько нема, а вони - безкоштовно. (Ні, може, звісно, їм хтось і заплатив, але точно не я :)

Перемога на конкурсі The Bobs не давала мені жодних матеріальних вигід, лише об’єктивну фіксацію відданих за мене голосів - показник моєї потрібності людям. І це у мене відібрати ніхто уже не зможе. Спізнилися стукачики - треба було стукати раніше, коли блог тільки потрапив у фінал :)

Тепер, що б не відбулося далі, я у виграші.
Якщо керівництво Дойче Велле прийме рішення не скасовувати результати конкурсу - стукачі утруться і зрозуміють, що задурно попрацювали на мене.
Якщо ж скасує - постраждає репутація організаторів конкурсу, а моя не постраждає. Бо ті, хто мене знають і читають, так само мене знатимуть і читатимуть, їх тільки стане більше. Також відбудеться ще один гучний скандал, про який писатимуть журналісти, а я за це знову не платитиму ні копійки :)

У нашій державі всі нормальні люди знають, кого і за що (і, головне, хто) обзивають нацистами, так що за свою репутацію я цілком спокійна :)
Коротше, якби не огидно мені було спілкуватися зі стукачами і українофобами, я б їм по закінченні цієї історії ще й красно подякувала б :))
Отже, насолоджуймося доносом:По результатам конкурса в номинации "Лучший блог на Украинском" победителем стала Елена Белозерская, которая в своем блоге (http://bilozerska.livejournal.com) пропагандирует расистские и другие антидемократические дискриминационные идеи, что прямо запрещено условиями конкурса и оскорбляет украинских блоггеров и других пользователей Интернета.

Кому:
Редакция "Deutsche Welle" / Editorial board Deutsche Welle, Deutsche Welle Kurt-Schumacher-Strasse 3 53113 Bonn Germany T +49.228.429-0

Уважаемые коллеги,

На днях стало известно о том, что блог Елены Белозерской http://bilozerska.livejournal.com стал победителем всемирного конкурса блогов и сайтов медиа-активистов The Bobs (Best of the Blogs), организованном немецкой Deutsche Welle, в номинации «Лучший блог на украинском» . Это решение жюри Вашего конкурса вызывает у нас глубокое недоумение. Как нам известно, правила The Bobs прямо воспрещают конкурсное участие блогов, контент которых, в том числе, включает в себя пропаганду расистских и других антидемократических дискриминационных идей:
http://thebobs.com/english/about/rules-2/

«We do not accept submissions that contain or link to any form of insulting, racist, sexist or in any other way discriminatory or obscene content».

Однако, блог Елены Белозерской содержит множество постов с анонсами ксенофобских акций украинских ультраправых и нацистских организаций («Патриот Украины», «Социал-националистическая ассамблея», «Тризуб імені Степана Бандери», «Автономний опір», и др.), а также посты ксенофобского содержания, являясь одним из информационных рупоров правого движения в Украине. Кроме того, Елена Белозерская неоднократно высказывала у себя в блоге публичную поддержку этих акций, организованных одиозными ультраправыми группами – в том числе, акций, которые имели откровенно расистский и ксенофобский характер.

В частности, мы хотели бы обратить Ваше внимание на ее репортаж о факельном шествии нацистской организации «Патриот Украины», которое было организовано в Киевском политехническом институте – одном из крупнейших вузов Украины, где традиционно учится множество иностранных граждан. В нем госпожа Белозерская публично солидаризуется с этой акцией демонстративного запугивания иностранных студентов.
«Акція видається мені правильною і потрібною. Не впевнена, що після неї деякі іноземці зрозуміють, що вони тут гості, а не господарі, але, може, бодай замисляться!» http://bilozerska.livejournal.com/61866.html

Стоит заметить, что в комментариях к этому блогу, Белозерская, по просьбе одного из правых активистов, опубликовала в большом разрешении фото антифашистских активистов, которые выступили с протестом против факельного марша расистов. Хотя общеизвестно, что нацисты используют эти фото с целью организаций нападений на антифашистов - http://bilozerska.livejournal.com/61866.html?thread=1598890#t1598890

Собственное отношение к мигрантам-африканцам было высказано госпожой Белозерской в демонстративно-брутальном посте:

«Кожному - своє!. якщо серйозно, "бєз балди", про моє ставлення до негрів - то тут все просто. До тих, котрі не живуть в Україні, - ставлюся нейтрально, тобто ніяк. Ті, що живуть в Україні, - справді є для неї загрозою. Але, на даному етапі історичного розвитку, - загрозою далеко не головною. Коли в хату лізе ведмідь - не травлять мишей».
http://bilozerska.livejournal.com/7483.html

В еще одном посте, опубликованном в ее блоге, Елена Белозерская выступает против акции протеста против нарушения социальных и гражданских прав украинцев, организованной студенческим профсоюзом «Пряма дія» вместе с феминистическими и правозащитными группами. Госпожа Белозерская заявляет, что считает эту акцию «очень вредной», и последовательно раскрывает в этом посте своего блога свои гомофобские, антифеминстские и антидемократические взгляды, публично выступая против борьбы за гражданские права женщин, мигрантов и "извращенцев"-геев, и сторонников борьбы против фашизма и ксенофобии:

«Права жінок ніхто у нашій державі не утискає - якщо вже жінка ледь не стала у нас Президентом.
Легальних мігрантів ніхто у нас теж не утискає. Нелегальні мігранти підлягають затриманню і видворенню. Хто з цим буде сперечатись?

Сексуальні меншини у нас теж ніхто не переслідує. Геї та лесбійки не ховаються по якихось катакомбах, а нахабно дивляться на нас з екранів телевізорів і лайтбоксів. Їх ніхто не запроторює до в’язниць чи психлікарень і запроторювати не збирається. Їм поки що, на щастя, не дозволяють лише ходити парадами і реєструвати шлюби - цього не можна, бо це проти інтересів нації і держави.

Геї та лесбійки є збоченці, і одна річ не переслідувати їх (бо переслідувати можна лише за злочини), і зовсім інша - узаконювати збочення, дорівнювати, наприклад, шлюби, від яких не буде дітей, а прийомні діти теж виростуть збоченцями, нормальним повноцінним сім’ям.
Тож чим є боротьба проти вигаданих утисків, або за права, які ніхто не утискає, - як не пропагандою цих збочень?

З "антифашизмом" ситуація ще гірша. "Борці з фашизмом" насправді борються не з фашизмом, якого в Україні не існує, бо немає жодного більш-менш впливового нацистського об’єднання. Є націоналістичні партії і організації, які, звісно, ж не планують геноциду чи захоплення чужих земель. Отже, "антифашисти" виступають проти націоналістів, за нелегальну міграцію і т.п. речі, які шкодять інтересам держави. Дуже легкий і приємний шлях, до речі, - боротися з тінню. От спробували б вони поборотися, скажімо, з якоюсь цілком реальною етнічною мафією. Їм би одразу навішали по вухах, і вони б заспокоїлись».

В этом же посте Елена Белозерская сообщает о том, что ультраправые нацисты, которые совершили нападение на эту правозащитную акцию, избив ее участников, позвонили ей, передав информацию об этом нападении, которую она опубликовала у себя в блоге. Это наглядно демонстрирует, что блоггер Белозерская активно сотрудничает с радикальными элементами украинского ультраправого движения. Среди прочего, она опубликовала у себя в блоге анонс акции в поддержку российских нацистов, осужденных за резонансное убийство известного правозащитника-антифашиста Станислава Маркелова и журналистки «Новой газеты» Анастасии Бабуровой - http://bilozerska.livejournal.com/484280.html

Особо отметим, что Елена Белозерская принимала публичное участие в избирательной кампании крайне правой партии «Свобода» и ее лидера Олега Тягнибока, участвуя в его предвыборном туре по Украине и освещая его в своем блоге:
http://bilozerska.livejournal.com/208881.html
http://bilozerska.livejournal.com/207978.html
http://bilozerska.livejournal.com/209331.html

Между тем, партия «Свобода» является ультраправой партией, широко известной своими антидемократическими инициативами – в частности, требованиями законодательного ограничения свободного права на прерывание беременности, требованиями ввести в органах власти, этнические квоты для «коренных граждан», попытками легитимизировать язык ненависти, выраженными в публичном использовании оскорбительного для евреев погромного слова «жид», и др. Среди прочего госпожа Белозерская освещала марш Всеукраинского объединения «Свобода» с требованием разорвать соглашение о реадмиссии иностранных мигрантов, заключенное между Украиной и Евросоюзом, который прошел под откровенно ксенофобскими лозунгами: http://bilozerska.livejournal.com/194936.html

Как отмечается в поправке к резолюции депутатов Европарламента, принятой в связи с электоральными успехами этой правой украинской партии: «Европарламент обеспокоен ростом националистических настроений в Украине, выраженным в поддержке партии "Свобода", которая, в результате, является одной из двух новых партий, вошедших в Верховную Раду; напоминает, что расистские, антисемитские и ксенофобские взгляды противоречат фундаментальным ценностям и принципам ЕС, таким образом, призывает продемократические партии в Верховной Раде не взаимодействовать, не поддерживать и не формировать коалиций с этой партией».

Также Белозерская публиковала анонс гомофобской акции против «порнографической» выставки в ПинчукАртЦентре, в которой участвовали активисты «Свободы» - http://bilozerska.livejournal.com/217241.html
«ідеальне вирішення такої проблеми - мати владу або бодай достатній вплив, щоб тихенько забороняти подібні експозиції» - написала об этом сама Белозерская.

Полный перечень постов в блоге Белозерской, которые наглядно и убедительно демонстрируют, что идеологическое и политическое содержание этого блога в корне не соответствует процитированным выше условиям конкурса The Bobs, занял бы гораздо больше места. Достаточно сказать, что Елена Белозерская позволяет писать в постах своего блога фразы следующего характера: «До речі, скажу вам зараз крамольну річ: пам’ятники Гітлеру ще стоятимуть. Але, звичайно, не в Києві, а десь у Берліні», публикует там фрагменты своего «художественного» произведения, посвященного Адольфу Гитлеру - http://bilozerska.livejournal.com/146149.html, публикует у себя отчеты с акций ультраправых, публично отрицающих Холокост - http://bilozerska.livejournal.com/144181.html под лозунгами: «ФРГ – Израиль Европы».

Кроме того, Белозерская фактически поддержала атаку украинских нацистов на немецкое посольство в Киеве, совершенное в знак протеста против суда над Иваном Демьянюком – украинцем, которого подозревают в том, что будучи охранником в нацистском концлагере он участвовал в издевательствах над заключенными - http://bilozerska.livejournal.com/196780.html

Следует отметить, что Украина, как и большинство других постсоветских стран Восточной Европы, переживает период роста популярности ультраправых. Именно эти общественные настроения обеспечили поддержку блога Белозерской со стороны части интернет-пользователей Украины. Больше того, второе место в номинации «Лучший блог на украинском» занял блог NO.UA (NO расшифровывается здесь как «Народный обозреватель», являясь калькой с названия нацистского издания «Фелькишер беобахтер»), который ведет еще один активист ультраправого движения Дмитрий Резниченко. Таким образом, украинская блогосфера, фактически оказалась представлена в топе конкурсе националистическими блоггерами. То, что информация об этом не была своевременно донесена до членов жюри, вызывает у нас полное недоумение.

Основываясь на представленной выше информации мы, блоггеры, журналисты, правозащитники, активисты социальных движений и профсоюзов, требуем аннулировать результаты конкурса The Bobs-2013 в номинации в номинации «Лучший блог на украинском». А также предлагаем редакции Deutsche Welle, жюри конкурса The Bobs-2013, и журналисту Мустафе Найему, который освещал этот конкурс для украинских СМИ, высказать свое отношение к этому скандалу, и объяснить, почему блог Елены Белозерской был допущен к участию в этом конкурсе.

Мы убеждены, что толерантность к носителям идеологии националистического и ксенофобского толка является важной составляющей политического успеха ксенофобских организаций, способствуя продвижению этой идеологии в нашем обществе. Как показали минувшие парламентские выборы в Украине, это реальная угроза, на которую надо своевременно реагировать. Печальные последствия пассивного потворства ксенофобии можно наблюдать на примере дела неонацистской банды «доннер»-убийц, которое рассматривает сейчас немецкий суд. У нас в Украине нацисты также постоянно практикуют силовые нападения на социальных и гражданских активистов.
По этой причине мы начинаем широкую общественную кампанию за аннулирование результатов конкурса The Bobs-2013 в номинации в номинации «Лучший блог на украинском». Мы намерены привлечь к этой кампании европейские СМИ, депутатов Европарламента и депутатов Бундестага.

Мы не допустим, чтобы всемирный конкурс блогов The Bobs стал прикрытием для украинских правых, способствуя легитимизации их идеологии.

С уважением,
[Ваше имя]

Comments:


Сторінка 1 з 3
<<[1] [2] [3] >>
(Deleted comment)
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2013-05-11 20:19 (UTC) (Посилання)
:)
Ну, може, її справді так звуть :)
Eвceй Бeльмecoв
bell_mess at 2013-05-11 17:49 (UTC) (Посилання)
Як у класика: "Повинні ми любити всіх підарасів, збоченців, убивць, бо кожен з них народ, всі богоносці"
Ти ба які корчі у богоносців...
Steve
stevekyiv at 2013-05-11 17:53 (UTC) (Посилання)
Щирі вітання з перемогою.
Здоров'я, сил, не звертати увагу.
Хоча думка використати протидію в іншому напрямку розумна.
Поклав на терези і свій голос.
Маю надію, що Дойче Велле встоїть:)
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2013-05-11 20:27 (UTC) (Посилання)
Встоїть чи не встоїть - мені однаково, але сам скандал - це щось! Давно такого не було :))
LiveJournal
livejournal at 2013-05-11 18:17 (UTC) (Посилання)
Вітаємо! Ваш запис потрапив у Рейтинг топ-25 популярних записів України!
За бажанням детальніше про рейтинги ви можете прочитати у розділі довідки.
(Анонімно) at 2013-05-11 18:30 (UTC) (Посилання)
Знать о альтернативной точке зрения важно, так что сам голосовал и поддерживаю такое продвижения вашего блога в массы, ведь ваша работа журналиста действительно важна для развития общества.
В конце концов, никто не идеален, верно ведь?)

С другой стороны, к чему эта игра на публику? Согласно правилам вас не должны были допускать к конкурсу,даже этой цитаты достаточно:
"Геї та лесбійки є збоченці...".
Нужно сразу приравнять их к недееспособным, чего уж там.


Серж Петренко
atejist at 2013-05-11 19:53 (UTC) (Посилання)
Недієздатні і хворі - це різні речі.
Посилання на "світову практику" - річ невдячна. Якщо ефебофілія вважається збоченням, а гомосексуалізм - ні, то нехай автори ICD-10 запхають його собі в гузно, усі три томи. я не вважаю нормальним, що мені заборонили одружуватися з 17-річною дівчиною, і тим паче не вважатиму нормальним дозвіл одружуватися з чоловіками. Зрештою, національні традиції теж слід поважати, бо неповага до них пахне ксенофобією. Так пахне, що аж смердить.

А за голосування дякую. Зрештою, мені теж цікаво бачити альтернативну точку зору, коли вона представлена в адекватній формі, без тролінгу. Так що сподіваюся на змістовний діалог :)
Albertas  Sokorsky
Albertas Sokorsky at 2013-05-11 19:25 (UTC) (Посилання)

а как же донос на Шария?

Мне кажется, Вы необъективны. В Литве помнят Ваш донос на Анатолия Шария в Департамент миграции.
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2013-05-11 20:13 (UTC) (Посилання)

Re: а как же донос на Шария?

Повторюю: я ніколи в житті не писала ні на кого доносів.

Якщо Ви про цей матеріал (http://bilozerska.livejournal.com/596361.html) - я не писала, не підписувала і ніколи нікуди не надсилала цей текст.

Мені здається, Ви плутаєте інформаційне повідомлення на власному ресурсі з доносом в інстанції. В даному разі я журналіст, який інформує суспільство. Дізнавшись, що до литовського департаменту відіслано такого листа, я повідомила про це своїх читачів.

Що ж стосується самого пана Шарія, то більш непорядної і чорноротої людини, ніж він, я в житті своєму не зустрічала.
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2013-05-11 20:37 (UTC) (Посилання)
З чим, з чим - а з цим вони самі впораються :)
Андрій Іванов
Андрій Іванов at 2013-05-11 19:56 (UTC) (Посилання)
Олена, якщо Ваша перемога так дратує тих збоченців - значить все правільно робите. Так і далі тримати.
А тим стукачам для піписання кляузи ще не одну сотню Даш Душечкіних створити треба, нехай працюють - мабуть вони ні на що інше не здатні.
А там, нехай німці дивляться, не дурніші ж вони за нас.
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2013-05-11 20:38 (UTC) (Посилання)
Німці не дурніші за нас, але вони звикли до зовсім іншого життя і не розуміють наших реалій.
До того ж, вони, коли чують страшне слово "нацизм", часто втрачають здатність мислити тверезо.
Серж Петренко
atejist at 2013-05-11 19:57 (UTC) (Посилання)

Як у тому анекдоті:

де логіка, ну де ж логіка?!
Анонси і фото "правих" акцій - фашизм. Анонси і фото "лівих" акцій - фашизм. От де логіка???
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2013-05-11 20:42 (UTC) (Посилання)

Re: Як у тому анекдоті:

Та яка там логіка, у них навіть політичних поглядів нема. Сама заздрість і моральна нечистоплотність.
22he_travnya at 2013-05-11 20:02 (UTC) (Посилання)
... попытками легитимизировать язык ненависти, выраженными в публичном использовании оскорбительного для евреев погромного слова «жид» ...

Бгг, ще забули написати петицію до ООН, ЕС, НАТО, ітн щодо позбавлення Німеччини членства у звйазку з тим, що у ній офіційний статус має мова ненависти, виражена у наявности в ній голокостного слова «Jude».
(Deleted comment)
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2013-05-11 20:44 (UTC) (Посилання)
Так, совок на марші.
(Deleted comment)
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2013-05-11 20:45 (UTC) (Посилання)
Ага, це справжній успіх :)
  Заметки экзистенциалиста
rifle2 at 2013-05-11 20:30 (UTC) (Посилання)
"свободного права на прерывание беременности" - ужас....
Какое еще свободное право? Убивать неродившихся людей - это еще хуже, чем тех, кто родился и успел хоть чуть-чуть пожить...
Теперь ясно, что эту петицию написали враги рода человеческого, служители Рогатого.
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2013-05-13 10:03 (UTC) (Посилання)
Так. Це сатаністи-вбивці. І ще вони говорять, що український народ "безконтрольно (!) розмножується".
physicspsyh
physicspsyh at 2013-05-11 20:50 (UTC) (Посилання)
У них там тих підписів, ледь за сотню перевалило. Здуються. Хоча в німців рефлекс на слово нацизм. Вони ніколи від цього не вилікуються.
gloria_ma
gloria_ma at 2013-05-11 21:24 (UTC) (Посилання)
ліваки традиційно боряться за право нікому не мати прав, крім вибраних, яких визначать ліваки.
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2013-05-11 21:29 (UTC) (Посилання)
+100 :)
Previous Entry  Next Entry