Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Як ішли ми в вільний світ". Концерт Кирила Булкіна на Майдані (ФОТО, ВІДЕО)

IMG_3493

Була вчора на концерті автора-виконавця Кирила Булкіна, якого здавна шаную за дотепну пісеньку про упирів, які нав’язували свою дружбу людям.
Концерт відбувся просто на Майдані, біля консерваторії, за підтримки руху "Ми - європейці", його ведучою була активістка руху Наталя Соколенко, а на другій гітарі грав Григорій Лук’яненко з гурту "Рутенія".


Творчість Булкіна, яку я досі знала мало, сподобалась надзвичайно. Дошкульністю гумористичних пісень він трохи нагадує Тризубого Стаса, але він не настільки "зірвиголова" і може спокійно співати лірику. На вчорашньому концерті так і було - чергувалися гумористичні і ліричні пісні.

Усе пройшло добре, хоча технічних проблем була просто рекордна кількість. Спочатку години на півтори десь застрягла машина, що підвозила апаратуру, тобто, концерт почався з великою затримкою. Коли ж підсилювачі привезли, з’ясувалося, що немає мікрофонних стійок, і увесь концерт обидва мікрофони - один для голосу, другий для акустичної гітари - доводилося тримати добровольцям. У мене були свої проблеми - я опинилася на місці події без штативу (хто розуміється - той зрозуміє, що концерт - не флешмоб, його з рук не знімеш) і примудрилася використати замість підставки для камери чохол від гітари Лук’яненка :) Один раз він разом з камерою падав, ми з Наталею її ловили - коротше, атмосфера здорового бардаку була присутня :)

Тим не менш, весь концерт я примудрилася зняти на відео - спеціально для тих, хто не зміг потрапити. Слухайте - не пошкодуєте. Перші 7 хвилин - це вступне слово ведучої, далі починає співати Булкін.А щоб вас заохотити - ось текст однієї з пісень Кирила Булкіна (вона є на цьому відео):

ЯК ІШЛИ МИ В ВІЛЬНИЙ СВІТ

Як ішли ми в вільний світ –
That's sweet!
До Америк, до Європ...
But stop!
Хтось гидотний на шляху,
But who?
І штовхає нас в ЄЕП –
That's trap!

Ну а в НАТО кажуть: е-е!
Who's there?
Вас не приймуть в наш альянс -
No chance!
Бо це ж власний ваш народ
Don't want.
Йдіть назад в свій СНҐ
Again!

Ми не в НАТО й не в ЄС -
In ass.
А Росія тисне, жме -
Nightmare!
Залишається маршрут
In wood,
Де вже чистить партизан
Old gun!

Наостанок Григорій Лук’яненко запросив усіх на фестиваль української музики "Рутенія", який відбудеться 25 травня (парк Шевченка) і 26 травня (Маріїнський парк - "Ракушка").

IMG_3415

IMG_3398

IMG_3399

IMG_3420

IMG_3431

IMG_3435

IMG_3438

IMG_3449

IMG_3455

IMG_3456

IMG_3458

IMG_3459

IMG_3466

IMG_3470

IMG_3474

IMG_3476

IMG_3478

IMG_3484

IMG_3487

IMG_3490

IMG_3499

IMG_3506

IMG_3523
Tags: концерти
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments