?

Log in

No account? Create an account
листопад 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
На Покрову-2006

На мене написали донос, що я нацистка

Posted on 2013.05.10 at 17:12
Tags: , ,
Друзі, я ж нічого не знала, а тут, виявляється, навколо моєї персони цілий скандал розгорівся.

Після моєї перемоги у конкурсі блогів The Bobs, де я стала кращим україномовним блогером за версією користувачів Інтернету (46%) і посіла третє місце у всесвітньому конкурсі блогів (10%), двоє або троє людей, здавна негативно до мене налаштованих, написали донос організаторам конкурсу, що я начебто нацистка і блог мій нацистський, а отже, не мав права брати участь у конкурсі, організованому німецькою медіагрупою "Deutsche Welle".

telega

Нарили цитат із моїх постів 5-6 річної давнини - що я вважаю корисними акції під гаслом "Пам’ятай, чужинець, тут господар українець!" (вони, вочевидь, із цим незгодні і вважають, що господарями в Україні має бути хтось інший). Також відкопали цитату, де я пишу, що через багато років у Берліні стоятиме пам’ятник Гітлеру (як Чінгісхану у Монголії, хоча він вчинив не менше звірств; як Леніну і Сталіну, які вбили людей на порядок більше, ніж Гітлер з Чінгісханом разом узяті). Мала я рацію щодо цього пам’ятника чи ні - сперечатися марно, це покаже лише час.

Ще мене звинувачують у тому, що я симпатизую "нацистським організаціям" ВО "Свобода" та "Патріот України". Здається, більше нічого не нарили.

Вочевидь, вони сподіваються, що я зараз почну виправдовуватись. Звісно ж, і не подумаю. У профайлі мого ЖЖ чітко написано, хто я: "Безпартійний, позаорганізаційний, незалежний журналіст правих поглядів". Я свої погляди ніколи не міняла і не приховувала.

Звісно, я не нацист і не фашист. Більше того, вважаю, що нацистів і фашистів у сучасній Україні або нема, або мені про них нічого не відомо.
ВО "Свобода" - парламентська партія. "Патріот України" - офіційно зареєстрована громадська організація. Якби у їхній програмі чи публічних виступах лідерів було щось нацистське, їх, як мінімум, одразу заборонили б.

Також ніде у моїх публікаціях немає закликів до знищення чи дискримінації людей за расовою ознакою.

До того ж, я, як багато хто знає, виступаю проти авторитарного режиму Януковича і публічно підтримую всіх опозиціонерів, до яких би партій чи організацій вони не належали.

Мої погляди - це бажання вивести мою державу, причому якомога далі, з-під впливу імперської Росії, колишньої метрополії. Далі від Росії - ближче до Європи.
Наскільки мені відомо, люди, які на мене скаржаться, мають діаметрально протилежні погляди і не можуть через це зберігати неупередженість.


Ті ж, хто називають мене виключно "рупором правих", свідомо чи не несвідомо замовчують, що я висвітлювала і ліві молодіжні акції, і величезну кількість протестів, які до правого руху не мають жодного відношення (найвідоміша - підприємницький Майдан). Що останні три роки, після зміни в Україні влади і початку політичних репресій, переважно займаюся правозахистом, в тому числі захистом прав журналістів. Причому підтримую не лише тих людей, які поділяють мої погляди.

(Принагідно подяка вінницькому правозахиснику Дмитрові Гройсману за гранично гідну позицію у цьому питанні).

Ну, і наостанок пара слів про тих, хто пише ці доноси (прізвищ принципово не називатиму). Комусь можуть не подобатись мої погляди чи мої статті - але ніхто не може звинуватити мене у тому, що я бодай раз у житті написала на когось доноса у якусь інстанцію - що він, наприклад, ультралівий активіст, російський шовініст, платний агент ФСБ чи просто написав щось недозволене. Ну, не пишу я доносів. Гидую.

А хто ж пише?
Пишуть такі самі люди, які у 1937 році "стукали" в НКВС на сусіда, що він анекдоти про владу розповідав. Сусіда саджали як "ворога народу", а донощику діставалася його кімната у комунальній квартирі. Чи на начальника доноси писали, щоб його місце зайняти.

Це люди, які бояться чесної конкуренції зі своїми опонентами. За великим рахунком, це вороги демократії, бо вони хочуть штучним шляхом позбутися конкурентів, щоб отримати змогу перемагати не за діловими чи творчими якостями, не за більшістю відданих голосів, а домовившись у своєму колі, хто "наша людина", а хто "підлий фашист". Їм обов’язково потрібні якісь сита, бо перемагати у чесній боротьбі вони чи то не бажають, чи просто нездатні.

Чорна заздрість була і є в усі часи, за всіх режимів. Тільки в минулі часи тих, хто комусь заважав, звинувачували в тому, що вони агенти імперіалізму і американські шпигуни, а зараз - що вони фашисти і нацисти.
Те, що об’єктом таких нападок стала саме я - скажу чесно, шалено тішить :).

Comments:


Сторінка 1 з 3
<<[1] [2] [3] >>
(Deleted comment)
Хоша Лерунжий
bazeful at 2013-05-10 14:23 (UTC) (Посилання)
а чому б не відкрити прізвища "стукачков"?
якщо вони достеменно відомі - вай нот?
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2013-05-10 14:27 (UTC) (Посилання)
Оскільки вони не ховаються і роблять це під власними іменами - добре, назву їх: Андрій Манчук і Олександр Володарський.

sparrowhawk
sparrow_hawk at 2013-05-10 14:27 (UTC) (Посилання)
добряче їх зачепило :0)
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2013-05-10 23:19 (UTC) (Посилання)
Навіть я здивувалася :)
김 월터
walter_kim at 2013-05-10 14:30 (UTC) (Посилання)
Здається мені, ви, Оленко, неправі. Нацисти й фашисти в Україні таки є. Це автори доносу, наприклад. Російські фашисти-імперці, наприклад, в окупованому ними Криму. Русофашисти.
Serge MALTS
Serge_JPN at 2013-05-10 15:59 (UTC) (Посилання)
хоча воно так і є насправді (великий олігархічний капітал + українофоби = той же самий фашизм), Олена їх чомусь "жаліє" )))
LiveJournal
livejournal at 2013-05-10 14:32 (UTC) (Посилання)

Завистливые стукачи - против Олены Бiлозерськой

Користувач vl_titov посилається на ваш запис з Завистливые стукачи - против Олены Бiлозерськой пишучи: [...] Оригинал взят у в На мене написали донос, що я нацистка [...]
(Анонімно) at 2013-05-10 14:41 (UTC) (Посилання)
Ну, а хто написав?!?! чувак - редактор комуністської газети... вони там юристів і паблісіті збираються підключати. Крім того, Наєма штормлять, щоб і той смикав ДВ. плятсько
denis_poltavets
denis_poltavets at 2013-05-10 14:49 (UTC) (Посилання)
Не переживайте. В сравнении с западными националистически настроенными журналистами Вы - просто ангел толерантности, универсальных человеческих ценностей и поборник прав национальных, а также любых других меньшинств. Это люди, я так думаю, по незнанию такое пишут. Все ведь познается в сравнении.
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2013-05-10 23:28 (UTC) (Посилання)
Думаю, не через незнання, а через заздрість :)
Щодо решти - згодна.
henyk
henyk at 2013-05-10 15:07 (UTC) (Посилання)
Заздрять, невдахи :)
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2013-05-10 22:37 (UTC) (Посилання)
Схоже, є трохи :)
fsck_all at 2013-05-10 15:09 (UTC) (Посилання)
Зачетная истерика у нациков-украинофобов, но вот текст их тупой и безграмотный.
Так что посмеёмся с убогих
LiveJournal
livejournal at 2013-05-10 15:09 (UTC) (Посилання)
Вітаємо! Ваш запис потрапив у Рейтинг топ-25 популярних записів України!
За бажанням детальніше про рейтинги ви можете прочитати у розділі довідки.
konung_ogin
konung_ogin at 2013-05-10 15:28 (UTC) (Посилання)
Мої вітання! :)))
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2013-05-10 22:04 (UTC) (Посилання)
Дякую :)
rex711
rex711 at 2013-05-10 16:10 (UTC) (Посилання)
Не бери в голову. Стукачей всегда хватало
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2013-05-10 22:02 (UTC) (Посилання)
А хто бере?
Навпаки, я вважаю, що це визнання! :)
vasyl_babych
vasyl_babych at 2013-05-10 16:39 (UTC) (Посилання)
Цікаво, як поводитимуть європідараси...
 "Чудеса и хреновины! Передай дальше..."
pan_baklazhan at 2013-05-10 16:53 (UTC) (Посилання)
А чого ви дивуєтесь?
В сьогодняшній Німеччині бути правим не те що моветон, це може бути небезпечним для здоров"я та життя.

Ви йдете на конкурс рупора лівої Німеччини і сподіваєтесь, що вони не побачать вашої правизни?
Можна просто – «Мессір...» :)
alek_ya at 2013-05-10 17:13 (UTC) (Посилання)
Не треба так однобоко говорити за всю Німеччину ))
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2013-05-10 17:13 (UTC) (Посилання)
Оленко, я гаряче не люблю донощиків, але...

Чи варто тобі пишатися цією перемогою?

По-перше, судила людина, котра перебуває з тобою в одному політичному спектрі, більше того, пов"язана з тією ж псевдоопозицією, що й ти.

По-друге, були створені всі умови для твоєї перемоги, тобто ні з ким було конкурувати. З мертвим блогом Отара чи з невідомим нікому блогом Монтян??? Навіть просто цікавих блогів не висунуто.

На жаль, це був конкурс, де заздалегідь ясно, хто виграє. Про що я й писав на своїй садибі.

А наклепники пролетіли. Запізнилися на два роки. Ти тепер ліволіберальний активіст, який боронить жидів і якого боронять жиди, який захищає "тожєлюдєй"-збоченців, який підпихує ліві сили, котрі намагаються видертися до годівнички, та нападається на правоцентристів. Що нудно й банально. Але факт.
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2013-05-10 21:34 (UTC) (Посилання)
"По-перше, судила людина, котра перебуває з тобою в одному політичному спектрі, більше того, пов"язана з тією ж псевдоопозицією, що й ти".

Якщо ти про Мустафу, то він не може вважатися людиною, зацікавленою саме в моїй перемозі, бо ми з ним знаємо один одного лише наочно, і ніколи ні в яких симпатіях до мене я його не помічала. Сама поважаю його за професійні якості.

"По-друге, були створені всі умови для твоєї перемоги, тобто ні з ким було конкурувати... Навіть просто цікавих блогів не висунуто".

Даремно ти так. Діма Різниченко просто прекрасно пише, і у нього потужний проект. Це був дуже сильний конкурент, до того ж, ідеологічно близький, і я дуже довго не вірила, що зможу його обійти. Та й інші цікаві проекти були - Тексти чи Watcher, наприклад.

"На жаль, це був конкурс, де заздалегідь ясно, хто виграє. Про що я й писав на своїй садибі".

Як ти міг про це знати, якщо я не знала? :)
Нікому я не потрібна настільки, щоб створювати мені особливі умови для перемоги.

"А наклепники пролетіли. Запізнилися на два роки."

Читав би ти, що вони зараз на мене пишуть. І якого листа написало мені керівництво Дойче Велле, вимагаючи пояснень :)
Previous Entry  Next Entry